Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

І знову Brexit: в парламенті Британії ініціюють другий референдум про членство в ЄС

13 листопада 2016, 00:43

Автором ідеї виступає лідер партії Ліберальні демократи Тім Фаррон

Brexit. Фото: AFP

Brexit. Фото: AFP

Більше 80депутатівбританськогопарламентумають намірініціюватиголосуваннявПалатігромадщодопроведеннядругогореферендумупрочленствоВеликобританіївЄвропейськомуСоюзі,-повідомляє newsoneз посиланнямнагазетуThe Daily Telegraph.

АвторомідеївиступаєлідерпартіїЛіберальнідемократиТімФаррон,якого,крімоднопартійців,підтрималитакождепутативідШотландськоїнаціональноїпартіїілейбористи.

"Мизакладаємовякостіумовипроведенняальтернативногоголосуванняз питаннявиходузЄС.МипроголосуємозаСтаттю50(застосуванняякоїзапускаємеханізмвиходудержави-членазЄС-ред.),якщосуспільствопідтримаєугоду(зБрюсселем-ред.).Будедваваріанти:абовиприймаєтецю угоду,абоголосуєтезазбереженнячленства",-підкреслило джереловтаборіліберальнихдемократів.

Якповідомлялосяраніше,прем'єр-мініструВеликобританіїТерезіМейзаборонилипочинатипроцедурувиходукраїнизі складуЄвропейськогосоюзубезпопередньої згодипарламенту.

Реклама

Всі подробиці в спецтемі Brexit

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...