Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

НАТО має намір посилити присутність в Чорному морі

17 грудня 2016, 08:10

Це питання Альянс обговорює з прибережними державами - Румунією, Болгарією і Туреччиною

Військово-морські сили НАТО. Фото: YouTube

Військово-морські сили НАТО. Фото: YouTube

Північноатлантичнийальянсаналізуєможливостізабезпеченнясвоєї присутностівійськово-повітрянимиівійськово-морськимисиламиврегіоніЧорногоморя.Про цезаявивгенеральнийсекретарНАТОЙенсСтолтенберг,передає Укрінформ.

"Вданийчасмианалізуємоможливостізабезпеченнясвоєї присутностівійськово-морськимиівійськово-повітрянимисиламинаЧорномуморі.Цюпроблемумиобговорюємо,перш за все,зприбережнимидержавамиРумунією,БолгарієюіТуреччиною",-повідомивСтолтенбергвінтерв'юрумунськомуdigi24.

Реклама

ГенсекНАТОнагадав,що"основним принципомАльянсуєєдністьівзаємнаоборона,колективнаоборона,тобто,якщоодинзнашихсоюзниківпіддаєтьсяатаціз бокуіншої держави,цевважаєтьсяатакоюнавесьАльянс".

В тренді
Світ протистоїть коронавірусу: онлайн-карта 31 березня і всі подробиці

СтолтенбергпідкресливтакожособливурольРумуніїврегіоні,деза рішеннямАльянсурозміщуєтьсябагатонаціональнабригада,до складуякоївходятьпредставникидекількохкраїн-членівНАТО.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...