Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Обама заспівав в гумористичному шоу про свої досягнення на посту президента

12 червня 2016, 00:25

Президент США виступив у вечірньому шоу американського коміка Джиммі Феллона

ПрезидентСШАБаракОбамавиступивувечірньомушоуамериканськогокоміка ДжимміФеллонанателеканаліNBC,вякомузаспівавпросвої успіхи і досягненнянапоступрезидентакраїни.ФрагментпередачібувопублікованийнаофіційномуканалішоунавідеохостингуYouTube.Роликзібраввжепонад чотири мільйонипереглядів.Промова Обамипідмузичнийакомпанементвстиліслоу-джемприсвяченайогопрезидентського термінуіуспіхамнацій посаді,-передає"Гордон".

УсвоємумузичномувиступіглаваСШАзазначив,щонамоментйогоприходудовладиАмерикапереживаланайсильнішурецесіюзавсюісторіюкраїни,алейомувдалосястворитибільш14 млнновихробочихмісцьітакимчиномзнизитирівеньбезробіттяна5%.
"Завдякизусилляммоєїадміністраціїнамвдалосястимулюватиекономікуіповернутинашукраїнувнормальний стан",-підкресливОбама
.

ВедучийшоуДжимміФеллонсупроводжувавпромовупрезидентаіронічнимикоментарями."О,так!ПрезидентОбамастимулювавдовгострокове зростаннявгромадськомуіприватномусекторі",-підспівуваввінлідеруСША.Бек-вокаліст,натліякогопроходиввиступОбами,додав:"ОбамастворивробочімісцядлятебеідляменеіприберігоднедляХілларі(Клінтон,кандидатупрезидентиСШАвідДемократичноїпартії.-Ред.)".

Такожпрезидентзазначив,щопишаєтьсяпрогресивнимикроками,якіСШАзробиливостаннірокивсоціальній сферітавгалузі захистунавколишньогосередовища.

"США-лідерза кількістюпроектівекологічночистихвидівенергії,якізабезпечуютьздоров'янаселеннюнашоїпланетиімайбутнімпоколінням",-додавОбама.

РанішеглавадержавиофіційнопідтримавколишньогодержсекретаряХілларіКлінтонвякостікандидатавпрезиденти.

ВиборипрезидентаСШАвідбудуться8 листопада.

БаракОбамаочолюєСполученіШтатиз 2009 року,вінставпершимафроамериканцем,що зайнявцейпост.У 2012 роцібувпереобранийнадругийтермін.Обамаскладепрезидентськіповноваження20січня2017 року.

В тренді
Перша країна в Європі заявила про перемогу над коронавірусом

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...