Польща заявила про нові фальсифікації з боку РФ у справі про Смоленську трагедію

22 жовтня 2016, 19:58

На засіданні комітету з оборони був показаний відеозапис розмови прем'єр-міністрів Володимира Путіна і Дональда Туска на місці аварії

Авіакатастрофа під Смоленськом 10 квітня 2010 рік. Фото: "ТАСС"

Авіакатастрофа під Смоленськом 10 квітня 2010 рік. Фото: "ТАСС"

Комісія,якарозслідуєпричиниСмоленськоїкатастрофи, 21 жовтняпредставиларезультатисвоєїроботи.Про цеповідомляє "Радіо Польща".

В рамках засідання парламентського комітету з оборони був показаний відеозапис розмови прем'єр-міністрів Володимира Путіна і Дональда Туска на місці аварії. На записі політики говорять про те, що президентський літак летів дуже низько, зачіпаючи дерева, і з випущеними шасі вдарився об землю, після чого перекинувся навзнак. Слова Володимира Путіна чутно погано через гул генератора.

Міністр оборони Антоні Мацеревич також зазначив, що росіяни знайшли чорний ящик президентського літака через кілька хвилин після катастрофи, прослухали записи, після чого помістили ящик в уламки.

Також Мацеревич зазначив, що росіяни знайшли чорний ящик президентського літака через кілька хвилин після катастрофи, прослухали записи, після чого помістили ящик в уламки.

Крім того, члени комісії заявили, що уламки президентського літака ТУ-154М лежали, щонайменше, за 60 метрів до берези, в яку, за російською версією, врізався літак
.

a7e0ab43-c7f0-4231-b9f0-91b946a596d6

Реклама

PAP/Bartłomiej Zborowski

УламкилівогокрилаТУ-154Мповиннібулизнаходитисяврізнихмісцях,деякінавідстані30метріввідберези,вякуврізавсялітак.На думкучленівкомісії,цемало б означати,щовостанній фазіпольотурозташуваннялітакавідрізнялосявідтого,якебулозазначеновзвітахросійськоїтапольськоїкомісії.

ЧленкомісіїМарекДомбровськийзаявив,щокомісіяпідкерівництвомтодішньогоглавиМВСПольщіЄжиМіллерапровеламаніпуляціїзотриманимиданимибортовихреєстраторів.

"КомісіяМіллерасправиламаніпуляціїзпоказаннямибортовихреєстраторівіскоротилаїх.Із записубуливирізаніостанні3секунди,азамістьнихбулидоданізаписизросійськогореєстратора,хочапольськастороназнала,щовйогопоказанняхмістятьсячисленні неточності.Такожзпоказаньіншогоросійськогореєстраторабуловирізано5секунд",-сказавДомбровський.

В тренді
Багато загиблих і поранених: США третій день охоплені масовими бунтами

Реклама

Комісіятакожвстановила,щонатілахдеякихжертвбуливиявленіслідивогню,якіне можнапояснитивиниклинамісці катастрофилітакапожежею.

Нагадаємо, 10квітня 2010 року підСмоленськомрозбивсялітакТу-154М,наякомуКачиньськийздружиноюіпредставникивищогокомандуванняіполітичнихпартійПольщілетілинатраурнізаходиз нагодирічницірозстрілупольськихофіцерівуКатинськомулісі.

Врезультатіавіакатастрофизагинули96 осіб,включаючи7членівекіпажу.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти