Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Президент Єврокомісії побачив переломний момент в кризі з біженцями

7 травня 2016, 11:39

Число мігрантів істотно скорочується

Жан-Клод Юнкер. Фото: AFP

Жан-Клод Юнкер. Фото: AFP

ПрезидентЄврокомісіїЖан-КлодЮнкерзаявив,щовінбачитьпереломниймоментвкризізбіженцями.Про цевінсказаввінтерв'ю німецькіймедіакомпанії,передає Deutsche Welle.

"Мистоїмопередпереломниммоментом.УгодазТуреччиноюпоказуєсвою дію,ікількістьбіженцівістотноскорочується.Запершітритижнідіїугодикількістьшукачів притулку,які прибуваютьвЄС,зменшиласяна80відсотків",-розповівЮнкер.

Прицьомувіндодав,щоповноцінний"відбійтривоги"можевідбутисятількитоді,количислоновихбіженцівбудестабільнонизьким.Вінпереконаний,щозавдякиугодізАнкароюБрюссельотримавпростірдляманеврівіповиненвинестизкризиуроки,атакожрозробитисправедливуіефективнусистемуприйняттябіженців.

Реклама

Крімтого,главаЄврокомісіїрозкритикувавзведенняпарканівнакордоніГреціїіМакедонії.

В тренді
Світ протистоїть коронавірусу: онлайн-карта 28 березня і всі подробиці

"Парканистримуютьбіженціввідподальшогопросування,протежоденпарканіжоднаогорожа неєнастількивисокими,щобвідлякатилюдейвідпотрапляннявЄвропу,коливонитікаютьвідвійниінасильствавсвоїхкраїнах",-зазначивЮнкер.

Ранішеповідомлялося,щоблизько185тис.мігрантів прибуливЄвропуморем,прицьому1,3тисмігрантівзагинулиабопропалибезвістинамагаючисьдістатисядо європейських країн.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...