Розлучені вулканом сестри знайшлися через 30 років

27 лютого 2016, 14:58

Жінок удочерили різні сім'і

Сестри знайшли одна одну після довгої розлуки

Сестри знайшли одна одну після довгої розлуки

УКолумбіїсестриЖаклініЛоренаСанчесвозз'єдналисячерез30роківпіслятого,якїхрідне містоАрмеробулозруйнованеврезультатівиверженнявулканаНевадо-дель-Руїса.

Сестрибулиудочеритирізнимисім'ямиі незнала про місце перебування одна одної."Миобидвіповиннінадолужити упущені30роківжиттяразом",-сказалаЛоренаСанчес.

Відео: На ГаваяхвибухнуввулканКілауеа

Колумбійкизнайшлисяпіслятого,якЖаклінпереглянулаопублікованесестроювідео,деЛоренапроситьповідомитиїйбудь-якуінформаціюпротихчленівїїродини, які вижили.ПісляпроходженняДНК-тестуврамкахкампаніїз пошукужертвтрагедіївАрмеро,їхспорідненістьбуловстановлено.

Наданиймоментіншихчленівсім'їжінкине знайшли.

Фото: Вулкан, що почав вивергатись на Яві,паралізуваваеропортиівикликав паніку

ВиверженнявулканаНевадо-дель-Руїсасталося 13листопада1985 року.Вулканічнігрязьовіпотоки,до утворенняякихпризвелотаненнячастинильодовиковогопокривунавершинігориутвориливеликийлахар,взв'язкузчимбувпрактичноповністюзнищенемістоАрмеро,яке перебувалонавідстані46кілометріввідвершинивулкана.З29 тисячжителівмістазагинулипонад20 тисяч.

В тренді
Шаман проти Путіна: хто такий Олександр Габишев і чого домагається

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти