Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Росія хоче втручатися в хід виборів в європейських країнах – ЗМІ

6 листопада 2016, 09:28

Серед найближчих виборів в Європі, на яких може позначитися російський вплив, - вибори до парламенту Нідерландів (березень), президента Франції (квітень-травень), а також в бундестаг ФРН восени

Ангела Меркель і Володимир Путін. Фото: AFP

Ангела Меркель і Володимир Путін. Фото: AFP

Післярядукібератак,що потряслипередвиборчукампаніювСША,Росіяв2017-2018рокахмає наміртаксамовтручатисявхідвиборіввзахідноєвропейськихкраїнах.

Таку думкувисловиличиновникиіаналітикиадміністраціїчинногопрезидентаСШАБаракаОбамиамериканськомувиданнюThe Wall Street Journal,пише
DW.com.

На відмінувідСША,дезросійськимвпливомзіткнулисявперше,вЄвропіКремльдавнопідтримуєконтактиздеякимиполітиками,крімтого,налагоджує зв'язкизєвроскептиками,чиїпозиціїпосилилисявзв'язкузнапливомбіженцівімігрантів.

СереднайближчихвиборіввЄвропі,наякихможепозначитисяросійський вплив,-виборидо парламентуНідерландів(березень),президентаФранції(квітень-травень),атакожвбундестагФРНвосени.РезультативсіхцихвиборівматимутьвеликігеополітичнінаслідкидляРосії,вважаєПасиЕрон,експертФондузахистудемократії(FDD), що базується у Вашингтоні.

Реклама

Навітьякщоне вдастьсяпровестиу владупрямихсоюзниківРосіїнаєвропейськихвиборах2017 року,вдовгостроковійперспективіподібневтручаннястанечастиноюстратегіїпрезидентаРФВолодимираПутіна,пишеWSJ.

Вносячиплутанинувстантих,коговінвважаєсвоїмипротивникамивСШАіЄвропі,ідискредитуючивиборчусистемунаЗаході,Путінхочеполегшитисобіможливістьперевиборівнапостглавивласної державив 2018 році,стверджуєвидання.

В тренді
Можна приймати в пігулках: в Китаї розробили вакцину проти коронавірусу

ЯквважаєодинзпредставниківБілого дому,якщозахіднікраїнибудутькритикуватипроцедуруперевиборівПутінанапостпрезидента,уКремлябудеготовавідповідь,щоунихсамихнеідеальнавиборчасистема.

Крімтого,вамериканськійадміністраціїдотримуютьсядумки,щотактикаМосквиможеполягативтому,щобстворитиєвропейцямпроблемивїхкраїнахпід часвиборів,щобїмбулоне докритикиРосії.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...