Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Російські війська отримають роботів-мінометів

3 червня 2017, 06:42

МЗ-204 "Горець" може стріляти не тільки звичайними мінами, а й високоточними боєприпасами з лазерним наведенням


Міномет розміщується в кормовій частині бронеавтомобілів

Міномет розміщується в кормовій частині бронеавтомобілів

Спецпідрозділиросійськоїармії,десантно-штурмовітапарашутно-десантноїбатальйониозброятьсямобільнимиавтоматичнимимінометнимикомплексамиМЗ-204"Горець". Якповідомляють "Известия", роботизованиймінометбудесконструйованийнабазібронеавтомобілів"Тигр","Тайфун-К"абонашасібронетранспортера"Мушля".Вінможестрілятине тількизвичайнимимінами,а йвисокоточнимибоєприпасамизлазернимнаведенням."Горець"набазі"Тигра"плануєтьсяпоставлятинаозброєнняспецназівцівірозвідників,акомплекснашасі"Мушлі"надійденаозброєннядесантно-штурмовихіпарашутно-десантнихбатальйонів.

"Горець"створенийзбройовоюкомпанією"Мотовіліхінськізаводи"набазібуксиріпіхотногоміномета2С12А"Сані",розробленогоЦНДІ"Буревісник".Мінометрозміщуєтьсявкормовій частинібронеавтомобілівнаспеціальномулафетііможевстановлювативисотупідйомуінапрямокстовбуразточністюдомікрона.Привиконаннірозрахунківроботвраховуєпогодніумови,станстовбураінавітьтемпературуміни.

y29udgvudc5penzlc3rpys5yds9tzwrpys8zl25ld3mvmjaxny8wns81otk5mjqvzmu1nte2otmxywfjnzq1mgewndq1zjczotmymdgxmzmuanbnp19fawq9otqxmji_01

Реклама

Втім,управлятизнаряддямможнаівручну,зкомандирськогомісця,розташованогопоручзводіємбронемашини.Дляцьогоє спеціальнийблокприладівздисплеєм,наякомувідображаєтьсяелектроннакартамісцевості,атакожпараджойстиківдляуправління високоточноюмеханізмом.Приведеннібойовихдійекіпажзалишаєтьсявсерединібронекапсули-заряджанняздійснюєтьсябезпосередньозкабіничерезспеціальний отвір,до якогостовбурмінометаавтоматичноопускаєтьсяпіслякожногопострілу.

В тренді
Куди піде Путін: експерт назвав три варіанти транзиту влади президента Росії
Відзначається,щостелажздвадцятьма120-міліметровимимінамиіукладанняздекількохвисокоточнихлазернихбоєприпасів"Грань"сконструйованітакимчином,щонаперезарядкузброїйдутьліченісекунди.Якщо"Горець"будевраженийвогнем,екіпажвсьогозатрихвилинизможезнятимінометзлафетаіпродовжитибойовідіївзвичайномурежимі.Захвилинуміномет"Сані"можевипуститидо15мін,адальністьпольотуснаряда"Грань"вагою27кілограмівстановитьдев'ятькілометрів.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...