Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Генерал оцінив шанси НАТО на випадок великої війни з Росією

29 жовтня 2017, 10:34

Альянс може виявитися не готовий протистояти армії РФ, допускає Романенко

Фото: AFP

Фото: AFP

Генерал-лейтенант,заступникначальникаГенштабуЗСУв2006-2010рокахІгорРоманенковважає,щосилиНАТОбагато в чомуможутьвиявитисяне готовіпротистояти російськійарміївразіповномасштабнихвійськовихдій,пише"Апостроф".
Говорячипро цевінзазначив,щоміцьбронетанковогоугрупованняросійськихвійськ,якірозташованінаокупованихукраїнськихтериторіях,перевищуютьтанковіможливостіВеликобританії,ФранціїіНімеччиниразомузятих.
"І,наприклад,натовці,уякихбулонапочатокрокупобатальйонучисельністю1200 осібвПольщііБалтії",-зазначаєРоманенко,додаючи,щовцікраїнизавозятьсятанкиіамериканськіБТРи.

"Так американці навіть порахували, що якщо почнуть допомагати, то піде час на транспортування. Поки вони техніку довезуть, то їм треба буде проводити вже масштабні десантні операції (з води на сушу), тому що росіяни можуть дійти до берегів (Балтійського моря). У них вже зосереджене, навчене, оснащене угруповання. Звичайно, американці реагують на події в Східній Європі, але якщо порахувати угруповання військового потенціалу двох сторін, то все стає очевидним. Це перше. Друге: коли американці проаналізували ситуацію, то зрозуміли, що до війни з таким противником і такої війни вони багато в чому не готові. Тому вони реформуються, змінюють озброєння і так далі", – говорить Романенко.
Засловамигенерала,вартопам'ятатипро те,щовокупованомуКримуРосіязначнонаростилавійськовусилу.ЩожстосуєтьсявторгненнявХерсонськуобласть,тотакоговаріанту,на думкуРоманенка,такожне вартовідкидати.

"Вонинічогоне виключають.Вонивідпрацьовуютьціваріанти.АпотімвжесправаполітикиПутіна-вистрілитьабоне вистрілить.Адже вінякдіє-зробивкрок,озирнися,розберися,знайдинайбільшефективний напрямокітількипісляцьогоробинаступнийкрок.Віндосвідчений",-констатуєгенерал.

В тренді
Перша країна в Європі заявила про перемогу над коронавірусом

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...