Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Саша Сотник про ресторан "НКВС" в центрі Москви: "Пекло вже тут"

10 грудня 2016, 20:31

Російський журналіст запропонував до ресторану НКВС відкрити в Москві атракціони по розстрілу ворогів народу, тортурам зрадників і арешту космополітів

Ресторан "НКВС" в Москві. Фото: facebook.com/mark.feygin.9

Ресторан "НКВС" в Москві. Фото: facebook.com/mark.feygin.9

РосійськийжурналістОлександрСотникпрокоментуваввFacebookвідкриттяресторанузназвою"НКВС"навулиціОстоженкавМоскві, о чем накануне сообщил адвокат Марк Фейгин.

"УцентріМосквивідкрилиресторацію "НКВС".Чому не "Гестапо"?Тамтежмоглоббутипрегарнеменю(стравине пропоную,увасібезменебурхливафантазія).Можнащеатракціонивідкрити:розстрілворогівнароду,тортуризрадників,арешткосмополітів.Багаточогоможна.Так,іобов'язковобатюшкаповиненокропитикожнеприміщення,іблагословитикатів",-підкресливжурналіст.

Сотникзазначив,щовРосіївженасталопекло."Пекловжетут.Питання-скількиуньогорівнів?Моя думка-нескінченна кількість.Днанемає,навітьне шукайте",-підсумуваввін.

Реклама

В тренді
Коронавірус атакує людство: карта по країнах за 8 квітня і всі подробиці

Нагадаємо,НКВСбувголовнимвиконавцеммасовихполітичнихрепресій1930-хроків.Багато громадянСРСР,відправленівтабориГУЛАГуабозасудженідосмертної кари,булизасудженіу позасудовомупорядкуособливимитрійкамиНКВС.ТакожНКВСбуввиконавцемдепортаційза національною ознакою.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...