Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Через шатдаун США не ввели санкції проти Сирії: демократи не дали

9 січня 2019, 11:36

Сенатори-демократи заблокували прийняття будь-яких законопроектів, які не стосуються скасування шатдауну

АмериканськийСенат незмігввестиновісанкціїпротиСирії-незважаючинапідтримкулідерабільшостіМітчаМакконнелла,розробленомуреспубліканцемМаркоРубіозаконопроекту не вистачилочотириголоси.

Знеобхідних60голосахдляйогоприйняттязазаконопроектвисловилися56 сенаторів,44проголосували "проти".

Новаініціативапередбачалавведеннясанкційпо відношенню до різнихорганізаційзаторгівлюзрежимомсирійськоголідераБашараАсада.Зокрема,заборонялосяпродаватиДамаскунафтопродуктиабодеталілітаків
.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

ЯкпишеBloomberg,законопроектбувпроваленийчерезпредставниківДемократичноїпартії.Ранішевисокопоставленіпредставникиполітсилиоголосили, що небудутьпідтримуватибудь-яке законодавство,не пов'язанезвідновленнямроботиамериканськогоуряду.

Реклама

"Голосуванняз приводусанкційних заходівсталодемонстрацієюєдностіпартіївцьомупитанні",-уточнюютьжурналісти.

МітчМакконнеллвжерозкритикувавтакупозиціюпарламентаріїв,звинуватившиїхвтому,щовониставлятьпідзагрозу"життєвоважливіінтересиАмерикинаБлизькомуСході"іщопакетзаконівдозволитьКонгресувирішувати"всіціпроблеми".

"Яочікував,щоцізаходибудутьприйнятіпри великійдвопартійній підтримці,ане станутьпредметомпартійногопротистояння",-сказаввін.

Нагадаємо
, що в США триває"шатдаун"-тимчасове призупиненняроботивсіхурядовихустанов.Цене першаситуація,іне остання:урядприпиняєроботучерез те,щоне вдаєтьсяузгодитибюджетнанаступнийрік.

В тренді
Стало відомо, ким був забитий до смерті в Лісабоні українець

Як ми вже писали, що через шатдаун 420 тисячдержслужбовцівСШАбудутьзмушеніпрацюватибезоплати праці,аще380 тисячбудутьтимчасововідправленіу відпусткубезбудь-якихвиплат.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...