Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

NASA показало відео з проектами житла на Марсі

29 липня 2018, 07:15

Кращою стала пропозиція друкування деталі для побудови житла на 3D-принтерах

Фото: NASA

Фото: NASA

НаціональнеаерокосмічнеагентствоСША(NASA)опублікуваловідеозроботамифіналістівконкурсупорозробціжитладляастронавтівнаМарсі.РоликбувопублікованийнаканаліорганізаціївYouTube.

ПершемісцеконкурсузайнялакомандазАрканзасу,яказапропонувалаза допомогоюроботівзібратинеобхідніресурсидляпобудовижитлапрямонаМарсііроздрукуватибудинокза допомогою3D-принтерів.На думкуавторівпроекту,цедозволитьзбільшити площубудівлі
.


Реклама

П'ятіркафіналістівподілиламіжсобоюпризовийфондурозмірістатисячдоларів.Всьоговконкурсі,оголошеномув2014 році,брали участь18командз усьогосвіту.

В тренді
Коронавірус атакує людство: карта по країнах за 9 квітня і всі подробиці

Нагадаємо, раніше в NASA оголосили про лазерну стрілянину в космосі. Якз'ясувалося,наорбітіпроводилисявипробуванняз супутникамиGRACE-FO,якіпройшлиуспішно.Їхметоюбулаперевіркаможливостіпроведенняточнихвимірюваньвіддаленихоб'єктів.

Такожмиповідомлялипро те,щокосмічнийорбітальнийзонд Mars Express виявив на Марсі озеро з рідкої води. ЦеважливевідкриттязробиливченізІталії,якіпроаналізувалидані,отриманізрадараMARSIS,встановленогонаорбітальномузонді.

Крімтого,зондNASAзробивдивовижнуфотографіюнаповерхніМарса,денаПівденнийполюсприходитьвесна,іСонцерозтоплюєкрижанушапкузвуглекислогогазу,яка покриваєрегіон.Поступовоз-підшапкипочинають виповзати на поверхню таємничі чорні "павуки".

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...