Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Шатдаун в США: через відсутність грошей закрилися 20 музеїв і зоопарк

2 січня 2019, 12:08

Основні музеї Вашингтона і зоопарк змогли дотягнути до Нового року завдяки "заощадженням", що залишалися у них

Фото: AFP

Фото: AFP

ГоловнімузеїСША,які стосуються комплексуСмітсонівськогоінституту,атакожНаціональнийзоопаркВашингтонавсередузакрилисявзв'язкузвідсутністюфінансування.Цесталонаслідкомтакзваного шатдауну, тобточастковоїприпиненняроботифедеральногоурядучерез відмовуСенатуприйнятибюджетпо його фінансуванню.

"Не дивлячисьнате,щофедеральний урядСШАчастковопризупинивроботу,нашімузеїіНаціональнийзоопаркбудутьвідкритіпо 1січня.Якщожчастковийшатдаунне закінчиться1січня,всімузеїСмітсонівськогоінститутуізоопаркзакриються2січня",-повідомляєтьсянаофіційномусайтіСмітсонівськогоінституту.Оскількиугодищодо фінансуванняурядудосягтитакіне вдалося,всередувсі ціустановитимчасовопризупинилисвоюдіяльність.

Всьогомовайдепро19музеїв,більшість з яких розташованавцентріВашингтона.Це,зокрема,Національниймузейавіаціїтакосмонавтики,НаціональниймузейамериканськоїісторіїіНаціональнахудожнягалерея,вякійзібранішедеврисвітовогомистецтва.ЩекількамузеїврозташованівНью-Йорку.

Реклама

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

ОсновнімузеїВашингтонаізоопаркзмоглидотягнутидоНовогорокузавдяки"заощадженням", що залишалисяуних.

В тренді
"Одного Криму мало": що говорив про Україну скандальний священник Чаплін

ЯквідзначалимісцевіЗМІ,багато жителівмістабулисерйозно стурбованітим,щонаріздвянісвятазалишатьсябезулюбленихмузеїв,вхідвякіпротягомусьогорокубезкоштовний.Більштого,наїхмайданчикахпроводятьсярізнісвятковітакультурнізаходи,такожз вільнимвходом.Увашингтонськомузоопаркуначасріздвянихсвятбулаорганізованаілюмінація,що приваблювалатисячігородян.

Нагадаємо, 21 грудня Сенат США завершив засідання не проголосувавшиза проектомрезолюціїпро черговетимчасовепродовженняроботиурядудо 8 лютого.

Такимчином,зпівночі22груднячастковопризупинилироботудеякіфедеральнівідомства,втомучислі,Держдеп,міністерствовнутрішньоїбезпеки,Мін'юст,NASA.

Нагадаємо, що через шатдаун 420 тисячдержслужбовцівСШАбудутьзмушеніпрацюватибезоплатипраці,аще380 тисячбудутьтимчасововідправленіу відпусткубезбудь-якихвиплат.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...