Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

У Трампа на виборах 2020 року з'явився конкурент: нащадок мексиканських емігрантів

13 січня 2019, 08:22

Хуліан Кастро, який раніше працював в команді Обами, виступає за рівні можливості всіх націй і проти перекриття кордону з Мексикою

Фото: AFP

Фото: AFP

ПредставникДемократичноїпартіїСШАХуліанКастро,якийбувсекретаремжитловогобудівництваіміськогорозвиткуприколишньомупрезидентіОбамі,оголосиввсуботу,12 січня,щошатдаун в США – це криза лідерстваСаметомувінприйняврішеннябалотуватисянапостпрезидентав 2020році.Про цеповідомляєCBS News.

Кастро – американець мексиканського походження, зробив таку заяву в Сан-Антоніо, своєму рідному місті і місті, де він служив мером протягом п'яти років.

"Я балотуюся на пост президента, тому що прийшов час для нового керівництва, прийшов час для нової енергії, прийшов час для нових зобов'язань, щоб переконатися, що можливості, які у мене були, доступні кожному американцеві. Коли моя бабуся приїхала сюди майже сто років тому, я впевнений, що вона ніколи не могла уявити, що всього два покоління через один з її онуків буде служити членом Конгресу Сполучених Штатів, а інший буде говорити: я кандидат в президенти Сполучених Штатів Америки", - сказав Кастро англійською та іспанською мовами.

За словами Кастро, в США ніколи не було вроджених лідерів, але він завжди вірив, що з великими мріями і важкою роботою в цій країні можливо все.

Його гасло "Одна нація. Одна доля". Кастро пояснив, що "доля" полягає в тому, щоб "бути найрозумнішою, здоровою, справедливою і найбільш процвітаючою нацією на землі".

У своєму виступі він згадав кілька питань, в тому числі реформу охорони здоров'я та кримінального правосуддя. Імміграційна реформа також була ключовою темою. Він засудив політику Трампа щодо кризи на кордоні.

"Сьогодні криза – це криза лідерства. Дональд Трамп не зміг відстояти цінності нашої великої нації", - сказав Кастро.

Він також сказав, що в якості президента його першим розпорядженням буде повторне прийняття Паризької угоди по клімату, з якої Трамп вийшов після вступу на посаду.

Він закінчив свою промову словами: "Починаємо працювати! Vamonos!"

Як повідомлялося раніше
, втратиамериканськоїекономікиврезультатіпризупиненняроботичастинифедеральнихустановСШАможутьскласти близько1,2 млрд доларіввтиждень,якщошатдаунзатягнеться.

Реклама

РоботачастинифедеральнихвідомстввСШАбулапризупиненаз 22 грудня2018року черезбрак фінансування.Проблемавиниклачерез розбіжностіміжпрезидентомСШАДональдомТрампомізаконодавцями-демократамив питаннівиділеннябюджетнихкоштівнабудівництвостінинакордонізМексикою.

В тренді
Грядуть важкі часи: Пристайко попередив про загрозу війни Росії і Білорусі

Такожповідомлялося,щоамериканськийлідер Дональд Трамп назвав"марною тратоючасу"переговоризлідерамиДемократичної партії,яківідмовилисявиділятикоштинабудівництвостінинакордонізМексикоюу відповідьнаприпиненняшатдаун.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...