Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Зустріч Трампа і Путіна: головні факти, відомі на даний момент

1 липня 2018, 10:29

Очікування лідерів США і РФ, місце і час зустрічі, а також реакція на майбутні переговри з боку Великобританії і НАТО


Дональд Трамп і Володимир Путін.

Дональд Трамп і Володимир Путін.

Нацьому тижністаловідомо,колиідевідбудетьсязустрічпрезидентівРосіїіСША-ВолодимираПутінаіДональдаТрампа.Сайт"Сегодня"зібравінформацію,якавідомапро майбутні переговоринаданиймомент.

Місце зустрічі

Президенти Росії і США зустрінуться 16 липня в Гельсінкі.ЦюінформаціювжепідтвердиливБілому домі.За версіямиЗМІ,напереговорахбудепорушено питанняміжнародноїбезпеки.

Крімтого,ПутініТрампмають наміробговоритиперспективиподальшогорозвиткувідносинМосквиіВашингтона.

Реакція Великобританії

В британському уряді побоюються зустрічі президентів Дональда Трампа і Володимира Путіна.На думкубританців,результатомпереговорівможестативідмоваСШАвідспільнихнавчаньНАТОвНорвегіїцієї осені,відмовавідрішеннястворитиамериканськубазувПольщі,атакожвизнанняросійськоїокупаціїКримуізмінарежимусанкцій.ПриводомдлятакихпобоюваньсталонедавнєрішенняСШАвідмовитисявідспільнихнавчаньзПівденною КореєюпісляпереговорівглавиамериканськоголідеразглавоюКНДРКімЧенИном.

Коментар НАТО

ГенсекНАТОЄнсСтолтенбергзазначив,щомайбутніпереговорибудутьвідповідатиполітиціНАТОщодоРФ.

Столтенберг підкреслив, що НАТО веде подвійний підхід стосовно Росії: стримуванняідіалог."Цебудечастинадіалогу,якийпроходитьміжНАТО,союзникамипоНАТОіРосією",-додавгенсекПівнічноатлантичногоальянсу.

Реклама

Очікування Трампа і Путіна

В тренді
Світ проти коронавируса: карта по країнам за 2 квітня і всі подробиці
ГлаваадміністраціїСШАрозраховує,щойогомайбутня зустрічзпрезидентомРосіїВолодимиромПутіним знизить рівень напруженості в двосторонніх відносинах іприведедо налагодженняконструктивної співпраціМосквиіВашингтона,яказміцнитьміжнароднубезпеку.

"Президент сподівається, що зустріч в Гельсінкі може допомогти знизити напруженість і привести до конструктивної взаємодії, яка зміцнить мир і безпеку у всьому світі", – підкреслила співробітник зовнішньополітичного відомства США.

В свою чергу, Путін також заявив, що його зустріч з президентом США Дональдом Трампом потрібна і важлива. 

"Така зустріч потрібна. Вона відбудеться, коли глави МЗС проведуть відповідну роботу. Як тільки – так відразу!" – заявив Путін.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...