Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

У Бразилії оголосили результати виборів президента

27 жовтня 2014, 03:36

 Ділма Руссефф зберегла крісло глави держави

Ділма Руссефф знову стала президентом Браз

Ділма Руссефф знову стала президентом Браз

ПрезидентБразиліїДілмаРуссеффза підсумкамидругоготуру голосування, що відбувсяв неділю, 26жовтня,домогласяпереобраннянавищийдержавнийпостнадругийчотирирічнийтермін.

За данимиВерховноговиборчогосуду(аналогЦентральноївиборчоїкомісії),зурахуваннямпідрахунку98,29% всіхподанихбюлетенівРуссеффнабрала51,48голосів.Їїсуперника- головуопозиційноїПартіїбразильськоїсоціал-демократії(ПБСД)АесіуНевіла-підтримали48,52%виборців.

Засловамиекспертів,підрахунокрештименше двохвідсотківголосіввжене змінитьрезультатіввиборів.

Електоральнимоплотомнинішньогопрезидентасталинайменшрозвиненівсоціально-економічномупланіштатипівночііпівнічного сходуБразилії.Однак,якпідкреслюютьспостерігачі,вирішальну перевагуРуссеффотрималанарозвиненомупівденному сході,врідномуштатіАесіуНевіл-МінасЖераїс,депроживає майже21 млносіб.ТамДілмаРоуссеффнабрала52,4%.ВодночасвштатіСан-Паулу,який вважаєтьсяекономічнимлокомотивомвсієї Бразилії,Невілапідтрималибільше 64% голосуючих.

Нагадаємо,крімБразилії,вибори 26жовтня пройшливУкраїніта Тунісі.

Реклама

В тренді
Роботи проти коронавіруса і готелі для бездомних: головне у світі за тиждень

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...