Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

В Європарламенті розповіли, що потрібно для скасування віз з Україною

29 травня 2016, 16:10

За словами доповідача ЄП, робота з питання лібералізації візового режиму "буде зроблена належним чином, без будь-яких непотрібних затримок і з огляду на інтереси громадян як Європи, так і України"

Марія Габріель. Фото: bnr.bg

Марія Габріель. Фото: bnr.bg

ДоповідачЄвропейськогопарламенту(ЄП)з питаннялібералізаціївізовогорежимузУкраїноюМаріяГабріельпояснює,щопотрібен часдля"серйозноїроботи"з цього питання,щобЄвропарламентдав "сильнийсигнал"на користьцьогорішення.

Про цейдетьсявкоментаріГабріель
агентству УНІАН.

"Якдоповідачі,мизавждипрагнемодо того,щобнашізвітипід часголосуванняотрималиякомогабільшупідтримку.Саметомунеобхіднорозглядвсіхвимог,іповиннабутипроведена серйознаробота,щобпереконатися,щоЄвропейськийпарламентможедати сильнийсигнална користьлібералізаціївізовогорежимузУкраїноюіна користьукраїнців,безбудь-якихсумнівівабоіншої думки,якімоглибпослабититакеважливерішення",-заявиладоповідач.

ПрицьомуГабріельпомітила,щороботабудезробленаналежнимчином,безбудь-якихнепотрібнихзатримокіз огляду наінтересигромадянякЄвропи,такіУкраїни,якіпершимиотримаютьперевагизвільненнявідвіз".

Реклама

"Українадавнойдеєвропейським шляхом.Митутдлятого,щобцепідтриматиізаохотити.ЗвільненнявідвіздлягромадянУкраїниєконкретнимкрокомуцьомунапрямку",-підкреслилавона.

В тренді
У Міноборони Ірану назвали винного у катастрофі українського літака в Тегерані

Якповідомлялося, 20 квітняЄвропейськакомісіяприйнялазаконодавчуініціативувнестиУкраїнувсписоккраїнзбезвізовимрежимомввізовезаконодавствоіпередалацюініціативуРаді ЄС та Європарламентудляподальшогообговоренняіприйняттярішення.

УЄвропейськомупарламентідоповідачемз питаннянаданняЄвросоюзомбезвізовогорежимудляУкраїнипризначилидепутатаЄвропейськоїнародноїпартії(ЄНП)МаріюГабріель.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...