Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

У Гонконзі заарештували місцевих "тітушок", що напали на мітингувальників

4 жовтня 2014, 12:37

Поліцейським доводилося вдаватися до використання перцевого аерозолю

Протестуючі вимагають проведення вільних місцевих виборів Фото</

Протестуючі вимагають проведення вільних місцевих виборів Фото</

Сьогодні,4 жовтня,поліціяГонконгуповідомилапро затримання19місцевих"тітушок",якібралиучастьвбійкахі сутичкахздемонстрантами.Зіткнення відбулисявжвавомуторговомукварталіМон-кокнапівостровіКоулун,колизпротестуючимистудентамивступиливконфронтаціюмісцевіжителі.Вонинамагалисярозібратибарикадимітингувальниківі витіснитиїх ззайманихперехрестьта вулиць, передає ТСН.

Натлі цьогоФедераціястудентівГонконгувідклалапереговориз урядом. Згідно з повідомленнямполіції,"нимибули зробленіналежніспробивідновитипорядок".Одинз поліцейськихповідомив,щовзіткненняхпостраждали18 осіб,включаючишістьохофіцерівполіції.За йогословами,середзатриманих- кількаймовірних членівзлочиннихугруповань-тріад.

Для утихомиреннямісцевих"тітушок"поліцейськимдоводилосявдаватися до використанняперцевогоаерозолю.У тойжечас,поліціявідкинулазвинуваченнядемонстрантів,щозапобиттямактивістівстоять представникивлади.

Реклама

Ранішеповідомлялося,щовГонконзімісцевий "антимайдан"побивдемонстрантів-демократів.Зараздесяткиманіфестантівпродовжуютьпікетуватиштаб-квартируурядувцентральномурайоніАдміралті.Ситуаціятамзалишаєтьсяспокійною.

В тренді
Світ протистоїть коронавірусу: онлайн-карта 29 березня і всі подробиці
Нагадаємо,тиждень томутисячідемонстрантівзаблокували вулиці в центрі Гонконгу, вимагаючи проведення демократичних виборівПротестуючінезадоволенітим,що влада Китаюсама хочевідбиратикандидатівнавибори,яківідбудутьсяв 2017році.Ініціаторомкампаніїмасової непокористалагрупаOccupy Central.У соцмережахмасовепротестний рухвженазвали"революцієюпарасольок",оскількидлязахистувід30-градусноїспекибагато учасниківберуть із собоюпарасолі.

Протестуючівимагають проведеннявільнихмісцевихвиборів ібільшихдемократичнихсвободдляГонконгу.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...