Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

У другому турі виборів президент Бразилії зустрінеться з колишнім сенатором

6 жовтня 2014, 02:41

За результатами обробки 92 відсотків бюлетенів Русеф, що представляє Партію трудящих, набирає 40,96 відсотка голосів, Невіл - 34,3 відсотка

Ділма Руссефф та Аесіу Невіс пройшли у другий

Ділма Руссефф та Аесіу Невіс пройшли у другий

ГлаваБразиліїДілмаРусефі колишнійсенатор,лідерсоціал-демократівАесіуНевілпроходять у другийтурпрезидентськихвиборівза підсумкамипершоготуру,що відбувсяв неділю, 5 жовтня.Про цесвідчатьданіВерховноговиборчоготрибуналу(ЦВК)Бразилії.

За результатамиобробки92відсотківбюлетенівРусеф,що представляєПартіютрудящих,набирає40,96відсоткаголосів,Невіл-34,3відсотка.Популярнийекологічнийактивіст,кандидатвідСоціалістичноїпартіїМаринаСілванабрала21,14відсоткаголосів,вибувши,такимчином,з боротьби.Решта кандидатівотримали менше2відсотків.

Голосуваннявпершомутурізавершилосяо 17:00 замісцевим часом(00:00понеділказа київським часом).Крім президентажителікраїни такожвибиралисенаторів ідепутатів,атакожгубернаторів27штатів.ГолосуваннявБразиліїє обов'язковим.Серйознихінцидентіввходівиборівзафіксовано небуло.

Другийтурвиборівзапланованийна 26жовтня.Згідно з данимисоцопитувань,Русеф,що займаєпостпрезидентаз 2011 року,можерозраховуватинаперемогунадсвоїмполітичнимсуперником,відзначаєТАСС.

Реклама

В тренді
Бізнес як податкове м'ясо: чому 2020-ті стануть у Росії роками повної безнадії

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...