Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Хвиля самогубств накрила індійське село

7 травня 2016, 21:18

Місцеві жителі пояснюють це підступами злих духів

Нещастя обрушилося на невелике село Баді. Фото: AFP

Нещастя обрушилося на невелике село Баді. Фото: AFP

Нещастяобрушилосянаневелике селоБадівіндійськомуштатіМадхья-Прадеш:зпочаткурокутамбулозареєстровано80випадківсамогубства.

Більштого,заостаннідвадесятиліттявБадізареєстровано350випадківдобровільноговідходу з життя,іцепритому,щовданийчаснаселенняселаскладаєвсьогоблизько 2,5 тисячі осіб.

Главаселазвинувачуєвтому, що відбуваєтьсязлихдухів.Однакєпідстави вважати,щонанастроїмісцевихжителівмоглинегативнопозначитисяпестициди,що застосовуютьсянимипід часобробкиземель.ТакуверсіювбесідізвиданнямTimes of IndiaозвучивпсихіатрСрікантхРедді.

Реклама

Зайогословами,врезультатівпливухімікатівнаорганізмлюдиниможерозвинутисядепресіяінавітьшизофренія.Успробізапобігти епідеміїсмертейвселізаборонилирозпиванняалкогольнихнапоїв,алецепризвелолишедо того,щожителісталиходитизаспиртомвсусідні поселення.

В тренді
Грядуть важкі часи: Пристайко попередив про загрозу війни Росії і Білорусі

ОкругКхаргон,вякомурозташоване селоБаді,включенийвсписокнайбіднішихрегіонівІндії.

Нагадаємо,історіязмасовимиспробамисуїцидунедавновисвітлюваласявЗМІу зв'язкузподіямивгромадіАттавапіскатвКанаді,дез вересня2015рокубільше100коріннихжителівспробувалинакласти на себе руки.Влада оголосиланадзвичайний стан.


Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...