Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Третю за величиною мечеть в світі будують в Пакистані

28 квітня 2018, 21:19

Одночасно в пакистанській мечеті зможуть молитися до 800 тисяч віруючих

Фото: islam-today.ru

Фото: islam-today.ru

УпакистанськомумістіКарачінезабаром з'явиться мусульманський храмякийстанетретімза величиноювсвіті.ПоступатисяпоплощівінбудетількидвомСвященниммечетямвСаудівськійАравії-Масджидаль-Хараму МеццііМасджидан-НабавівМедині,повідомляєIslam-today.
Одночасновпакистанськіймечетізможутьмолитисядо800 тисячвіруючих.
Повідомляється,щодизайнмечетібудевідповідатитрадиційномуісламськомустилю,якийкористуєтьсяпопулярністю,наприклад,вТуреччині,Ірані,КувейтііОАЕ.

Ускладікомплексубудутьне тількибезпосередньомечеть,алещеіІсламськийкультурнийцентр,Ісламськийдосліднийцентр,ІсламськиймузейіМіжнароднийуніверситет.

Нагадаємо, в окупованому Криму російські силовики увірвалися в мечеть. Післяцьогосиловикиопиталивсіхприхожан.

Також ми писали, що в Судані чоловік напав з ножем на відвідувачів мечеті, в результаті чого троє людей загинули, щекількаотрималипоранення.Інцидентставсяпід часвечірньоїмолитвиводнійзмечетейштатустосуєтьсявприкордонномузЕритреєюрайоні.Засловамиочевидців,передтимякатакувати,чоловікспробувавзвернутисядо парафіян,протетівідмовилисяйогослухати,ітодівіндістав ніжінакинувсяналюдей.Парафіянамвдалосявбитинападника.

Реклама

Раніше в Берліні стався напад на турецьку мечеть: троєневідомихрозбиливікноівлаштували пожежувбудівлі.Свідкиподіївідразувикликалиполіцію,протеправоохоронцям невдалосязатриматизловмисників.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...