Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Люди, які захопили будівлю поліції в Єревані, вирішили здатися

31 липня 2016, 19:57

Правоохоронці та спецпідрозділи вже знаходяться на території полку, тому їм залишилося або битися до останнього, або здатися

Єреванські загарбники звільнили лікарів. Фото: AFP

Єреванські загарбники звільнили лікарів. Фото: AFP

Озброєні люди,які захопилибудівлюполкупатрульно-постовоїслужбиполіціївЄревані,вирішилиздатися,заявиводинзїїкерівниківВаружанАветисян."Нашагрупавирішилаздатисяіз20.00починаєцейпроцес",-заявивАветисян"Першомувірменськомуінформаційному",-повідомляє РИА Новости.

Зайогословами,угрупибулидваваріанти:"Вестибоїзполіцієюта іншимислужбамиіпролитикровлюдей,якімаютьмалоспільного зрежимом,абоне йтинакровопролиттяізалишатисявстатусівійськовополонених.Цебуловажке рішеннядлянас".

У тойжечасАветисянзазначив,щовонидалипоштовхнародному руху.

Усвоючергу,головнийредакторсайту"Першийвірменськийінформаційний"АрманБабаджанянсказав,щоАветисянзаявив,щоподіїостанніхднівнатериторіїполкуППС,важкіпораненнярядучленівгрупипривелидо того,щозмайже30членівзалишилосяблизько20,правоохоронцітаспецпідрозділивжезнаходятьсянатериторіїполку,томуїмзалишилосяабобитисядоостаннього,або здатися.

Ранішеджереловсиловихорганахреспублікиповідомив"Інтерфаксу",щовладіздалисядвоєзагарбників,щедвоєгоспіталізовані."Зночідотеперішнього часузтериторіїполкудвоє людейздалисядобровільно,двоєбулипораненіігоспіталізовані",-сказавспіврозмовникагентства.

Такожповідомлялося,щогрупаозброєнихлюдей,яка захопилаполіцейську дільницювЄреваніосвободила двух медработников, якібуливзаручниках.

Реклама

В тренді
У Міноборони Ірану назвали винного у катастрофі українського літака в Тегерані

Через деякийчасвЄреваністалася перестрілкаміжзбройнимиприхильникамиопозиції та співробітникамиправоохороннихорганів.Поліцейськіспробувализвільнитизахоплених у заручникилікарів.

Нагадаємо, 17 липнягрупаозброєнихосібзахопилабудівлюполіціївЄревані.Прицьомувонивбилиполіцейськогоічотирьохосібпоранили.Радикализажадализвільненнякоординаторавірменськоїопозиційноїгромадської ініціативи"Установчийпарламент"Жірайра Сефіляна,що знаходитьсяпідарештомза звинуваченням унезаконномупридбаннітазберіганнізброї.Членизбройноїгрупитакожвимагаютьвідставкипрезидентаіуряду,атакожформуванняурядудовіри.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...