Дмитро Данилін

Автор:
Євро-2016 очима дитини: Протистояння двох фаворитів на золотий м’яч

Євро-2016 очима дитини: Протистояння двох фаворитів на золотий м’яч

мнения

7 Июля 2016, 20:07

Матч Уельс : Португалія заворожував, перш за все, протистоянням своїх лідерів – Гарета Бейла та Кріштіану Роналду. Два гравці мадридського Реалу змагалися за вихід у фінал. Та повернемося саме до команд і гри.  Португалія як завжди грала першим номером. Атаки особливо нічим не закінчувались, але португальці старалися тримати м’яч. Спроби ударів закінчувались не дуже добре, тому на хвилині тридцятій Уельс вирішив цим скористатися. Бейл почав знущатися з захисту Португалії. Він, правий півзахисник, зміщався у центр і бив по воротах. Команда, здавалося, що нарешті ожила і пішла в атаку. На жаль, перший тайм швидко закінчився, так не розпочавшись як гольовий футбол.

Євро-2016 очима дитини: Не так сталося, як гадалося

Євро-2016 очима дитини: Не так сталося, як гадалося

мнения

18 Июня 2016, 23:00

У Ліоні дощ зустрів наших перед матчем. Погода була не на нашому боці. А ЗМІ  навпаки – вважали Україну фаворитом. У цього суперника ми повинні були вигравати. Особливо з такою грою, як проти Німечинни. Але північні ірландці хотіли показати, що вони недарма потрапили на це Євро. Тому вони з перших хвилин пішли в атаку. Два-три моменти — і відійшли у захист. А збірна України вирішила штурмувати ворота суперника. Весь тайм хотіли забити, але щось не виходило. Безглузді помилки у звичайних ситуаціях приводили до контратак Північної Ірландії. Україну було не впізнати. Наші гравці після матчу з німцями були майже переможцями наступного. Та, здається, ми побачили гарний приклад недооцінки суперника. Другий тайм почався з голу у ворота нашої команди. І знову штрафний. Подача і удар головою. У наших одразу почалася паніка. Вони пішли вперед. Момент за моментом. Ірландці забули про напад. Але довгі атаки наших закінчувались відверто невдалими ударами. Таке було враження, що наші з половини суперника не відходили. Щоправда на 55 хвилині пішов град і арбітр зупинив матч. А тоді, після маленької перерви, українці продовжили атакувати. Але знов нічого не виходило. Ще й на останніх секундах чотири захисники нашої команди не розібралися і нападник Північної Ірландії забив другий м’яч.

Євро-2016 очима дитини: Битий небитого…б’є?

Євро-2016 очима дитини: Битий небитого…б’є?

мнения

15 Июня 2016, 12:59

Повернемося до матчу Англія-Росія (відбувся 11 червня), який закінчився невиправданою нічиєю. Матч не був особливо цікавим. Англія майже весь час проводила у нападі. Але з точністю були проблеми. Адам Лайлана, гравець Ліверпуля, який грав на фланзі атаки, хотів забити за межі штрафного майданчика. Та наскільки я розумію, хотіти малувато, а треба ще й щось робити для цього. Крім Адама, бив і нападник збірної Англії у цьому матчі, Гаррі Кейн. Та його гра теж не приносила потрібних результатів. Декілька разів закидували м’яча на Рахіма Стерлінга, але він швидко втрачав його. Росія завдала один нещасний удар головою, але воротар англійців легко взяв його до рук. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0, але до голу були ближче англійці. 10 ударів на їхньому рахунку і лише один зі сторони росіян.