Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь
Сделать стартовой
27,17
30,85
УКР

Фестиваль "З країни в Україну" – новий погляд на рідну культуру

Нещодавно стартувала друга хвиля всеукраїнського фестивалю "З країни в Україну".

Фестиваль "З країни в Україну" – новий погляд на рідну культуру Пресс-релизы Нещодавно стартувала друга хвиля всеукраїнського фестивалю "З країни в Україну".

Заходу, що відрізняється культурно-просвітницьким спрямуванням. Впродовж трьох місяців волонтери, музиканти та народні умільці будуть відкривати для молоді, дітей та дорослих Україну, її красу та унікальність

Фестиваль дружби "З країни в Україну" – це поєднання цікавого відпочинку та духовного розвитку. Минулорічний захід проходив у звільнених містах Донбасу. Цього року у планах відвідати Харківську, Дніпропетровську і Запорізьку області. Учасники переїжджають з міста у місто, щоб привезти людям радість, веселощі та нові знання. У команді фестивалю на волонтерських засадах працюють: артисти, представники давніх народних ремесел, дипломовані викладачі та багато представників інших спеціальностей.

Сам фестиваль – це масштабний захід з насиченою програмою: концертом, кінопоказом, фотовиставкою, майстер-класами, іграми для дітей. Активності тривають цілий день і залучають всіх – від дітей до дорослих. Для останніх найбільш цікавою є така частина програми, як лекції з історії, культури, мистецтва та етнографії України від фахівців високого рівня – кандидатів історичних наук, викладачів з великим досвідом та багажем знань.

"Одна з головних причин проведення фестивалю в тому, що в Україні мало хто знає історію своєї землі. А у нас неймовірна історія і культура. Цю спадщину потрібно берегти, розвивати, примножувати. Мета нашого фестивалю – нагадати людям про те, яка у нас прекрасна країна. Показати все те, чим вона унікальна. Відкрити її нові грані і примножити любов до Батьківщини", – зазначає Денис Блощинський, ідеолог всеукраїнського фестивалю" З країни в Україну".

У день фестивалю у містах проводиться багато різноманітних майстер-класів, де діти та молодь можуть відкрити для себе справжні українські ремесла. А також переконатись, що народні промисли – це не архаїзм, а захоплюючі справи, які дозволяють розкрити таланти та отримати справжнє задоволення від процесу.

 Окрема частина програми – "Відкрита бібліотека". Ініціатива по збору літератури почалася задовго до старту фестивалю. Жителі різних міст охоче ділилися художньою, історичною та навчальною літературою. Задум проекту простий: книжки роздають безкоштовно, та перш ніж узяти подарунок потрібно пояснити, чим саме література припала до душі, або ж обміняти її на власну.

Родзинкою програми став кінопоказ просто неба, що включав роботи проекту "Вавілон'13" – документальні сюжети про життя переселенців з Донеччини та Луганщини. Побачене не залишив байдужим жодного.

Вечірня програма включала концерт українських рок-гуртів "Nesprosta", "SWEETLO", "GO.A" та Ірини Островскої. Атмосфера була неймовірною. Артисти максимально викладалися, а люди – відкривалися. Тому можна сказати, що перша хвиля фестивалю, зробленого людьми для людей, пройшла успішно. Адже у жителів Чугуєва, Куп’янська та Ізюму залишилося бажання продовжити знайомство з усім українським – історією, культурою, літературою та музикою.

Довідка про культурно-просвітницький фестиваль дружби " З країни в Україну "

Фестиваль "З країни в Україну" існує з 2014 року та має просвітницьке спрямування. Організатори фестивалю – Благодійний фонд "З країни в Україну", у складі якого волонтери з 24 міст України. За плечима Фонду такі успішні проекти, як освітній захід "Відкрий Україну" та благодійний рок-фестиваль "Музика Гідності". У 2014 році фестиваль відбувся у містах Донецької та Луганської областей. У планах на 2015 рік – Запорізька, Дніпропетровська,  Харківська області.

Проведення фестивалю "З країни в Україну" у 2015 році стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст даного документу є винятковою відповідальністю Фестивалю "З країни в Україну" та не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.

Читайте самые важные и интересные новости на наших страницах Facebook, Twitter, Telegram

Вы сейчас просматриваете новость " Фестиваль "З країни в Україну" – новий погляд на рідну культуру". Другие Пресс-релизы компаний и мероприятий смотрите в блоке "Последние новости"

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Орфографическая ошибка в тексте:
Послать сообщение об ошибке автору?
Сообщение должно содержать не более 250 символов
Выделите некорректный текст мышкой
Спасибо! Сообщение отправлено.
Загрузка...