Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Катастрофа Су-27: стало відомо ім'я льотчика

15 грудня 2018, 20:06

В результаті трагедії загинув майор ЗСУ, колишній АТОшник. У чоловіка залишилися дружина і дочка

Фото: facebook.com/kpszsu

Фото: facebook.com/kpszsu

В результаті авіакатастрофи,якоїзазнавбагатоцільовийвинищувач Су-27 на Житомирщинізагинувльотчикпершогокласу,начальникповітряно-вогневоїітактичноїпідготовкибригадитактичноїавіаціїкомандування"Центр"ПовітрянихСилЗСУ,майорОлександрФоменко.Про цеповідомилапрес-службакомандуванняЗС.

Фоменкоосвоївлітаки:Л-39,МіГ-29,Су-27.

Загальнатривалістьйогопольотівскладає482години,в 2018році -45годин.

УПовітрянихсилахвідзначили,щовінбувпідготовленийдо веденнябойовихдійвповномуобсязікурсубойовоїпідготовки,авроліінструкторавпростихіскладнихметеорологічнихумовахвдень.

ФоменкобравучастьвАТОв2014 році.Народивсяв 1975році на Сумщині-вмістіШостка.Ульотчиказалишилисядружинаідочка
.

dce

ЯкуточнилавсвоючергувійськовапрокуратураЦентральногорегіону,намісці катастрофилітакапрацюєгрупавійськовихпрокурорівапаратувійськовоїпрокуратуриЦентральногорегіонуУкраїни,прокурорівЖитомирськогогарнізонутаслідчихДержавногобюророзслідувань.

До Єдиного реєструдосудовихрозслідуваньвнесено відомостіза ознакамикримінальногозлочину,передбаченогост.416КримінальногокодексуУкраїни,"порушенняправилпольотівабопідготовкидо них".

Вданийчасз'ясовуютьсяобставинитрагічної події.

ghjrehfnehf

Раніше ми писали про те, що на місцекатастрофипопрямувалирятувальники

Ранішесайт"Сегодня"писавпро подробиці катастрофи українськоговинищувача Су-27УБ, що розбився16 жовтня,під часміжнароднихнавчань"Чистенебо-2018".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...