Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Мер Ірпеня не вказав жодної копійки на утримання десятків квартир

31 травня 2015, 07:52

Карплюк задекларував нерухомість, але в графі про її зміст стоять лише прочерки

Фото kotsubynske.com.ua

Фото kotsubynske.com.ua

МерІрпеняВолодимирКарплюк, який,згідно з декларацією за2013 рік,мав67квартир,не задекларувавні копійкиза змістсвоєї нерухомості.Так, судячи здокументом,Карплюквціломузаплатив засвої квартиримайже 21мільйон гривень.Ще11800000він вклаввнежитлову нерухомість.Алевграфі"Змістзазначеного майна"стоять лишепрочерки. В декларації за 2014 ріку ВолодимираКарплюказначитьсявже 23квартири, алена їх утриманняніяких коштіввдокументі невказано.

"Зарплату, якуотримуюякІрпінськийголова,яне витрачаюнаце(обслуговуванняквартир).І її, звичайно, ніколине вистачало.Насьогоднішнійденьу мене єгрошовіресурси у виглядібанківських рахунків.Ячесно заробивці гроші.У мене євсідокази, що підтверджуютьоплатуподатків зцих грошей.Яможуобслуговуватиці квартирицими грошима", -пояснивсамВолодимирКарплюкврадіоефірі.

Реклама

Алеза словами керівникаОСББ"Буча-Квартал"МихайлаКозака,відКарплюкадійснокошти не надходили.Про це повідомляєсайтГромадиПриірпіння."НашеОСББстворено в2013 році імістить вісімбудинків,вяких серед іншихє іквартири, що належатьмеруІрпеня,алез 2013 рокувідКарплюкане надійшло жодноїкопійки", -заявив МихайлоКозак.

В тренді
Оновлена "Свобода слова Савіка Шустера": де дивитися

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...