Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Митрополит Онуфрій відзначить ювілей на Афоні

5 листопада 2014, 07:20

Варвара Ткачова

На 70 років владиці подарують хліб, оголошення в газеті і квіти

/ Фото: Сергiй Ревера

МитрополитОнуфрій,предстоятельУкраїнськоїправославноїцерквиМосковськогопатріархату,сьогоднівідзначаєсвійювілей:митрополитувиповнилося70років.Однакбанкетуіособливихподарунківна честьювілеюне буде:якз'ясувала"Сегодня",деньнародженнявладикапроведена святійгоріАфонуГреції.

"ТрадиційновладикаОнуфрійпроводитьсвійденьнародженнянаАфоні,водному змонастирів.Незважаючинаювілей,своєї традиціївінне змінив,і щевнеділюпоїхавдо Греції.Це нестількисвяткування,скількидніособливоїмолитвипро мирвУкраїні.КоженденьнаАфонівладикабудездійснювати літургіюівідвідуватистародавні монастирі",-розповівнамєпископКлимент,главасинодальногоінформвідділуУПЦ(МП).За йогословами,вкожномухрамівцейденьбудевідбуватисябогослужіння."Особистоя,з його прибуття,подаруюйомупросфору(хлібдляблагослужінь) ібукетквітів",-кажеєпископ.

Аосьврідномуселівладики,Коритному,де до цихпірживутьродичіОнуфрія,жителізбираютьсяпривітатизнаменитогоземлякаоголошеннямвгазеті."Двінаші місцевіцерквипишутьпривітаннядляньоговнашурайоннугазету.Багато хто хотівпоїхативКиїв іпривітатийогоособисто.Аледізналися,що він поїхавнаАфон- іпередумали",-розповів "Сегодня" главасільрадиКоритногоМиколаМітненко.

Реклама

В тренді
В Україні стало більше 1400 заражених коронавірусом

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...