Невдалий відпочинок: замість комфортного номера дівчата отримали гори посуду і душ без води

11 серпня 2018, 23:19

Господиня бази відпочинку жорстоко обдурила довірливих молодих українок

Дівчатам пообіцяли умови, як вдома у бабусі – затишно, комфортно і чисто. Але замість бажаного комфорту їх чекали картонні стіни, гори брудного посуду і душ без води.

Ксенії 23 роки, студентка. Живе окремо від батьків, працює. Щомісяця дівчина відкладала стипендію, щоб поїхати до моря влітку. За минулий рік зібрала 5000 гривень. Вирішила поїхати в Залізний порт, але не випадково. Чисті пляжі, море і клімат дівчині сподобалися, коли вона там відпочивала раніше, і цього літа вирішила повернутися туди знову.
На курорт Ксенія їхала з подругою Ангеліною. Вимоги до бази відпочинку у дівчаток були невибагливі – чистота, постійна гаряча і холодна вода, косметичний ремонт в номері. Тиждень пошуків, і база відпочинку була знайдена. Інформації про комплекс, правда, було небагато. На п'яти фото – загальна територія, будиночки здалеку. Дівчина зателефонувала власниці, щоб докладно дізнатися про всі умови
.

"Господинясказала,щономеринормальні,тамдва ліжка,єшафа,єполички,мидаємопосуд,єхолодильник.Здавалосяб,ащощепотрібно?Здається,всеє.Постільнубілизну,питаю,потрібнобрати?-Ні,постільнабілизнає",-розповідаєКсенія.

Єдине,щонасторожилодівчат,-душзагальнийінавулиці.Втім,власницязапевнила,щоводатамєпостійно-іхолодна,ігаряча.Дівчатазаспокоїлисяіпогодилисянацейваріант.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Вартістьномера-240гривеньна добу.Утойжеденьдівчатаоплатилизавдатоківпередчуттівідпусткипочалипакувативалізи.Алевженакурортіїхчекавнеприємнийсюрприз.По приїздудівчатзустрілагосподинябазивідпочинкуіпочалапоказуватиномера.Екскурсіюробилавпоспіху,мовляв,їїчекаютьтаківідпочиваючі.

"Вонапоказуваланамтак-бігом:ось,дивіться,тутєліжко,шафа,посуд.Тутєдуш,туалет,висобітамрозберетеся",-згадуютьдівчата.

Реклама

Дівчатадоплатилигосподиніще1 460гривень,івоназалишилаїхвномері.Колиподругипочалирозкладатиречі,побачили,щоніякогообіцяногокосметичногоремонтуне було.Ксеніяпочалазнімативсенавідео,щобматидоказитого,щообіцяногокомфортутутнемає.

"Будинокбувзроблений зтакихнібигіпсокартоннихшматків.Настінахбулифотошпалери,вікна-брудні,нанихбулижалюзі,такі,теж недужечисті.Постільнабілизна-"Укрзалізниця",цебулодужесмішно,мипростоне очікувалитакепобачити",-згадуютьподруги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Аколивонипобачиликухню,якугосподиня,поспішаючи,показуватине стала-ледь невтратилимову.

"Повнаантисанітарія,насправді,цежах.Брудний посуд.Булокількахолодильників,їхбулотриабочотири.Частиназнихслужилашафою.Томущовонине працювалиілюди,якітамжили,вонизалишалитамкрупи,якісьмакарони",-розповідаютьдівчата.

І,нарешті,дівчатаперевірилинайголовніша умова,про якийзапитуваливласницюбазивідпочинкущез дому,-душінаявністьгарячоїводивньому.Алеіцьогоне було.Розчарованіподругирозуміли,щовонивжезаплатилизатижденьпроживання,ігрошіїмможутьне повернути.Дівчатабоялисяопинитисяпростонавулиці,ітомувирішилизалишитисянаційбазівідпочинку.Алевжечерезтри днізмушенібулизібратисвоїречі.

ВідсутністьгарячоїводиобернулосядляКсеніївисокоютемпературоюікашлем.Цесталоостанньою краплею,ідівчатавирішилипокинутибазувідпочинку.Алеякповернутигроші,якщонемаєнічека,ніписьмовогодоговору?

Реклама

КсеніяіАнгелінапішлиговоритизгосподинеютурбази.Вонисказали,щоне збираютьсятутзалишатисяіпопросилиповернутигрошізанаступніп'ятьднів-1200 грн.Алевласницябуланезламна-коштиповертатине збиралася.Жінкарозуміла,щоудівчатнемаєніякихдоказів,яку сумувонизаплатилизавідпочинок.Томудовестищо-небудь,навітьякщовонивикличутьполіцію,їм невдасться.

Тоді подруги вирішили піти на хитрість – показали відео, яке вони зняли в своєму номері, в тому числі на кухні, і в душі. А там і брудні вікна, і жалюзі, і запрану білизна "Укрзалізниці", і немитий посуд, душ, прикріплений дротом, цвіль на стінах і непрацюючі холодильники. Дівчата пригрозили, що все це побачать туристи, які будуть шукати в інтернеті місце для відпочинку. Мовляв, вони викладуть відео на всіх туристичних сайтах з посиланням на її базу відпочинку. І тільки після цього, злякавшись втратити клієнтів, власниця погодилася повернути кошти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Яквиявилося,дівчата-не перші,когообдуриланедобросовіснабізнесвумен.Сусідкабази,яка почулапро сварку,розповіла,щовідпочиваючізрокуврікзі скандаламизалишаютьцемісце.

Зі своїмигрошимаівалізамиподругивиявилисянавулиці,щейвчужомумісті.Урозпалсезонуважкознайтиновежитло.Томудівчатане бачилиіншого варіанту,окрімякпростоходитипо базахіготеляхіпитатипро вільні місця.Іприблизнозагодинутакихпошуківзнайшлине простокімнату,абудиночок.Умовибуливразикраще:чиста постіль,новий посуд,ісвоядушовазтуалетом.Інайголовніше-тамбулагарячавода.Івсі ціумовиобійшлисявсьогона40гривеньдорожче,ніжнаантисанітарноїбазі.

Реклама

Аленацьомунеприємнісюрпризинакурортіне закінчилися.Післяпереїзду,задоволенітим,щонарешті почавсякомфортнийвідпочинок,подругипішлинапляж.Тамкурортниківактивнозакликалинарізніатракціони.Ідівчатавирішилипокататисянабанані.Охочихвтойденьнапляжівиявилосянебагато.Бананбувнапівпорожній.ІводійпопросивКсеніюіАнгелінусістивсамийкінець.Длячого-не пояснив.

Морська прогулянка почалася. Замість того, щоб отримувати задоволення, подруги весь час витягали один одного з води. На великій швидкості дівчат постійно скидало в воду, але водій скутера, до якого був причеплений банан, нічого не помічав, і продовжував їхати далі. Дівчатам доводилося кричати, щоб їх почекали і не залишили у відкритому морі. При черговому падінні Ксенія мало не захлинулася водою, що потрапила в легені. Водій скутера і уваги на це не звернув. Якби не подруга, яка врятувала дівчину, все могло б закінчитися фатально.

"Меніпотрапилаводавлегені,япочала захлинатися,іякби нерятувальнийжилетіподругапоруч,тоябзаразтутне сиділа",-розповідаєдівчина.

Аколивонинарештідісталисядо берега,Ксеніяпобачила,щодісталосяіїїподружці.ВсяногаАнгелінибуласинячерезгематомивідсильногоудару оббанан.Івжедовечорагематомабуланавсюногу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Подружкивідразупочалишукатилікаряабомедсестру,алепоручжодногомедпунктуне виявилося.Простонічого неробитизтакою страшноюгематомоюдівчатапобоялисяіпішливаптеку.КолифармацевтпобачиласинюногуАнгеліни,булашокована.

КсеніязАнгеліноюзгадують,щовідатракціонівзатой час,покидівчатабулинаморі,постраждали нетількивони.

"Буквальнозакількаднівнатаблетціпокатавсяхлопчик,якогопокаталитак,щозламалийомуребра",-кажутьдівчата.

Післятогодівчатадесятою дорогоюобходилибудь-які розвагинапляжі.Хочаїміхотілосяновихемоційівраженьпід часвідпустки.Але ж не ціноювласногоздоров'я.
Цейвідпочинокподругизапам'ятаютьнадовго.

Ависновокзробилитакий:довіряти фотографіямвінтернетіможна.Шукатижитлобіля морякращенамісці.Щобвідразубачити,защоплатишнасправді.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти