Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Омбудсмен РФ відвідала українського політв'язня у справі "кримських диверсантів" Штиблікова

16 червня 2018, 12:00

Український омбудсмен відвідає політв'язня в інший день

Фото:pixabay.com

Фото:pixabay.com

Уповноваженийз правлюдинивРосійськійФедераціїТетянаМоскальковавідвідала українського ув'язненого Дмитра Штиблікова, що відбуває покарання в омській колонії, який проходить у справі "кримських диверсантів", якогоранішемала намірвідвідатиукраїнськийомбудсменЛюдмилаДенисова.Про цеповідомляє ТАСС.
"Тетяна Миколаївна Москалькова вже прибула в колонію номер шість Омська і відвідує Дмитра Штиблікова", - повідомили в прес-службі російського омбудсмена.

Яквідомо,самезвідвідуванняШтибліковаповиннабулапочатисяпрограмаспільнихвідвідуваньросійськиміукраїнськимомбудсменамиув'язненихвРосіїінаУкраїні.

РанішеукраїнськийомбудсменЛюдмилаДенисоваповідомила,щоукраїнськіконсуливідвідаютьросійськемістоОмськ,деРФутримуєукраїнцяДмитраШтиблікова
. Сама Денисова відмовилась від зустрічі з російським омбудсменом Тетяною Москальковою в Омську
всуботу,назвавшизахід"показовимвиступом"Москалькової.

Заїїсловами,вОмськувсуботу,16 червня,будутьукраїнськіконсульськіпредставники-самажДенисова"зробитьцевіншийдень".

Реклама

Нагадаємо,вп'ятницю, 15 червня, Денисову не допустили в російську колонію, вякійРФутримуєполітв'язняукраїнцяОлегаСенцова.УМЗСУкраїниу відповідьнацезаявили,щовКремліроблятьвигляд,нібийдеякийськонструктивнийпроцесміжукраїнськиміросійськимомбудсменами,аленасправді Росія не налаштована на звільнення чи обмін Сенцова.

Нагадаємо, нещодавно президенти України і РФ Петро Порошенко і Володимир Путін обговорилизвільненняукраїнськихполітв'язніввтелефонній розмові.Упідсумкувонидомовилися,щоомбудсменидвохкраїнвідвідаютьутримуванихосіб.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...