Перехоплення переговорів російських військових: у СБУ не виключили "спектаклю"

30 листопада 2018, 13:26

Спецслужби мають дві версії для пояснення можливості перехоплення військових переговорів

Скріншот

Скріншот

Перехопленняпереговорівросійськихвійськовихпід час атаки на українські кораблі в Азовському морімоглобутидопущененавмисноабожсталосяврезультатізвичайноїнедбалості.

Про цепід часбрифінгузаявивкерівникапаратуСлужбибезпекиУкраїниІгорГуськов,коментуючипублікацію переговорів російськоговійськовогольотчика,який атакував українців, з диспетчером на березі.

"Будь-якаспецслужба,колипротивникрозкриваєможливістьпрослуховуванняїїспівробітників,відразузмінюєканализв'язку,абопереходитьнашифрованийрежим.Здається,щоросіяни,якінамагаютьсядотримуватисяцьогоправиланаДонбасі,нацейразніякне реагують",-підкресливвін.

Реклама

ТакожГуськовдодав,щоукраїнськаспецслужбамаєдвіверсіїдляпоясненняподібноїситуації.

"Першаверсія-мидопускаємо,щоцезробленонавмисно,асамірадіопереговориєспектаклеміробитьсяцедлятого,щобчерезспеціальнезлиттяінформаціїпідштовхнутиГоловне управліннярозвідкиМіноборониабоСБУдоїїоприлюдненнявякостідоказівзлочиннихдійКремля",-розповівпредставникспецслужби.

Зайогословами,вцьомувипадкуне виключаєтьсяваріант,колиросіяни"практичномиттєвоможутьвипуститивласнийсюжетпро те,якготувавсяспектакль",іврезультатіпідвестидовисновківпронедовірудо всіх матеріаліврадіоперехоплення,якіранішевжебулиоприлюднені.

В тренді
Коронавірус в Україні: статистика за 29 травня та останні дані про карантин

Реклама

У тойжечас,другаверсіяне виключаєнехтуванняправиламипротидіїрадіорозвідці"з бокуокремихпредставниківросійськихспецслужб".

"Цеможебутипов'язано абозпримітивізмомвроботіабозі звичайноюдурістюна кшталт "солсберійськогошпилю",-додавГуськов.

Раніше в СБУ повідомляли, що росіяни напалинаукраїнцівдесятьмакораблями,вертольотами і літаками. Успецслужбітакожвказали,щоодинзросійськихштурмовиківвикористовувавпротиукраїнськихкатерівдвібойовінекерованіракети.Врезультатібуло пораненочлениекіпажу.

Крім того, також були перехоплені переговориросіянпід часатакинаукраїнські катери.На записікапітанкорабляФедеральноїслужбибезпекиРФ"Дон",що таранивукраїнськийбуксир,перемовляєтьсязйогокомандуваннямвМоскві.

Реклама

Більше про розвиток подій в Азовському морі читайте на сайті "Сегодня": "Відповідь УкраїнинаагресіюРосіївАзовськомуморі:хронікаконфлікту онлайн".

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти