Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Петро Порошенко провів консультації з Джо Байденом

23 серпня 2014, 21:15

Джо Байден привітав Петра Порошенка з Днем прапора

Йшлося і про регулювання ситуації на сході

Йшлося і про регулювання ситуації на сході

ПрезидентУкраїниПетроПорошенкопровівконсультаціїзвіце-президентомСШАДжозефомБайденом,повідомляє прес-служба президента.

ПетроПорошенкоіДжоБайденобговорилиситуацію зпорушеннямміжнародногоправаз бокуРосії,яканаправиласвій"гуманітарний"конвойвЛуганськ.ПетроПорошенкоподякувавСШАза реагуванняі підтримкупозиціїУкраїнипід часвчорашньогозасідання РадиБезпекиООН.Співрозмовникидомовилисякоординуватидіїдляподальшого реагуваннянавикликита загрози, викликанідіямиРосії.

Віце-президентСШАпоінформувавпрезидентаУкраїнипро готовністьСШАвзяти участьвконференціїдонорівта інвесторівдляУкраїни,який відбудетьсявосениу Києві.Вінтакожповідомивпро можливість збільшеннямакроекономічноїдопомогидляУкраїниз бокуСШАі про готовністьпідтриматипозиціюУкраїниназасіданніВиконавчої РадиМВФ29 серпняз метою виділеннядругоготраншуза програмоюStand-By.

ДжоБайденпривітавПетраПорошенка зДнемпрапоратаДнемнезалежності,якийУкраїнавідзначатиме24 серпня.ПетроПорошенкоподякував,зазначивши,що це такожособливийденьідляДжоБайдена,аджевокрузіДелавер,відякого він був обранийамериканськимсенатором,проживає велика кількістьпредставників українськоїдіаспори.

Реклама

В тренді
Коронавірус в Україні: статистика за 2 квітня і всі подробиці з регіонів

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...