Петро Порошенко провів консультації з Джо Байденом

23 серпня 2014, 21:15

Джо Байден привітав Петра Порошенка з Днем прапора

Йшлося і про регулювання ситуації на сході

Йшлося і про регулювання ситуації на сході

ПрезидентУкраїниПетроПорошенкопровівконсультаціїзвіце-президентомСШАДжозефомБайденом,повідомляє прес-служба президента.

ПетроПорошенкоіДжоБайденобговорилиситуацію зпорушеннямміжнародногоправаз бокуРосії,яканаправиласвій"гуманітарний"конвойвЛуганськ.ПетроПорошенкоподякувавСШАза реагуванняі підтримкупозиціїУкраїнипід часвчорашньогозасідання РадиБезпекиООН.Співрозмовникидомовилисякоординуватидіїдляподальшого реагуваннянавикликита загрози, викликанідіямиРосії.

Віце-президентСШАпоінформувавпрезидентаУкраїнипро готовністьСШАвзяти участьвконференціїдонорівта інвесторівдляУкраїни,який відбудетьсявосениу Києві.Вінтакожповідомивпро можливість збільшеннямакроекономічноїдопомогидляУкраїниз бокуСШАі про готовністьпідтриматипозиціюУкраїниназасіданніВиконавчої РадиМВФ29 серпняз метою виділеннядругоготраншуза програмоюStand-By.

ДжоБайденпривітавПетраПорошенка зДнемпрапоратаДнемнезалежності,якийУкраїнавідзначатиме24 серпня.ПетроПорошенкоподякував,зазначивши,що це такожособливийденьідляДжоБайдена,аджевокрузіДелавер,відякого він був обранийамериканськимсенатором,проживає велика кількістьпредставників українськоїдіаспори.

В тренді
Коронавірус в Україні: статистика за 31 травня та останні дані про карантин

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти