Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Розбиті дороги вивели буковинців на протест

6 липня 2015, 20:52

События на ТК Украина

Люди вимагають провести ремонт

Плохие дороги вывели буковинцев на протест. Жители трех сел одновременно перекрыли дорогу. Десять километров пути, соединяющих населенные пункты, нуждаются в капремонте уже четверть века. Местные жители добиваются его уже много лет – но без толку.

Ездить по таким дорогам невозможно,  возмущены жители села Череш Сторожинецкого района. Ремонтировали ее в последний раз 25 лет назад. За это время лесовозы разбили ее окончательно.

"За сутки около 50 машин вывозят лес... И сам лес не на уровне стоек, а где-то еще на 1,5 метра выше", – говорит  Константин Кукурудз, житель с. Череш.

С самого утра жители 3-х окрестных сел перекрыли движение. Водители недовольны – и акцией протеста, и отсутствием дороги.

Через несколько километров – своеобразный блокпост. Тут местные жители ждут чиновников.

И дождались. Спустя несколько часов приехали представители райадминистрации и Службы автодорог. Уверяют: и рады бы помочь, но необходимых на ремонт сорока миллионов гривен – нет.

"Депутаты районного совета писали обращения соответствующие и в Службу автомобильных дорог, и в Кабинет министров относительно этой дороги ... и в прошлом году также обращались", – говорит Диана Ковальчук, первый заместитель главы Сторожинецкой районной администрации.

Причем, нужна вся сумма сразу, тут  полумерами не отделаешься. Ямочный ремонт не поможет.

"Данный участок дороги капитально не ремонтировался несколько десятков лет – покрытие изношено на 80%. Поэтому проведение работ по ликвидации ямочности не решит вопрос по улучшению проезда", – отметил Юрий Бучка, заместитель начальника Службы автомобильных дорог в Черновицкой области.

Если до среды чиновники не найдут необходимых денег на ремонт, люди обещают вновь перекрыть дорогу.

Эту и другие новости вы можете посмотреть в выпуске информационной программы "События" на канале "Украина".

Погані дороги вивели буковинців на протест. Жителі трьох сіл одночасно перекрили дорогу. Десять кілометрів шляху, що з'єднують населені пункти, потребують капремонту вже чверть століття. Місцеві жителі домагаються його вже багато років – але без толку.

Їздити по таким дорогам неможливо, обурені жителі села Череш Сторожинецького району. Ремонтували її востаннє 25 років тому. За цей час лісовози розбили її остаточно.

Реклама

"За добу близько 50 машин вивозять ліс... І сам ліс не на рівні стійок, а десь ще на 1,5 метра вище", – говорить Костянтин Кукурудз, житель с. Череш.

З самого ранку жителі 3-х навколишніх сіл перекрили рух. Водії незадоволені – і акцією протесту, і відсутністю дороги.

Через кілька кілометрів – своєрідний блокпост. Тут місцеві жителі чекають чиновників.

В тренді
Тумани і паморозь: синоптики дали прогноз на 17 січня (карта)

І дочекалися. Через кілька годин приїхали представники райадміністрації та Служби автодоріг. Запевняють: і раді б допомогти, але необхідних на ремонт сорока мільйонів гривень – ні.

"Депутати районної ради писали звернення відповідні і в Службу автомобільних доріг, і до Кабінету міністрів щодо цієї дороги... і в минулому році також зверталися", – каже Діана Ковальчук, перший заступник голови Сторожинецької районної адміністрації.

Причому, потрібна вся сума відразу, тут напівзаходами не звільнишся. Ямковий ремонт не допоможе.

"Дана ділянка дороги капітально не ремонтувався кілька десятків років – покриття зношене на 80%. Тому проведення робіт з ліквідації ямковості не вирішить питання щодо поліпшення проїзду", – зазначив Юрій Бучка, заступник начальника Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області.

Якщо до середи чиновники не знайдуть необхідних грошей на ремонт, люди обіцяють знову перекрити дорогу.

Цю та інші новини ви можете подивитися у випуску інформаційної програми "События" на каналі "Україна".Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...