Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Скільки українців залишиться в 2050-му: прогноз головного демографа країни

3 вересня 2016, 13:40

Олександр Литвин

Населення буде постійно скорочуватися

У 2050-му буде 36 мільйонів українців. Фото: Данило Павлов

У 2050-му буде 36 мільйонів українців. Фото: Данило Павлов

ВУкраїні,за данимиДержавноїслужбистатистики,чисельністьукраїнцівсягнула42мільйонів.Прицьомудвароки томуукраїнці мали45 мільйонів осіб.Вінтерв'ю"Сегодня.ua"директорІнститутудемографіїтасоціальнихдослідженьім.ПтухиНАНУкраїниЕллаЛібановарозповіла, скільки українцівзалишитьсядо2050-го року.

"Заразяне розумію,щовідбуваєтьсязнаселенням.Щобпрогнозувати,меніпотрібенякмінімумвіковий складпооднорічнимгрупам.Йогонемає.Аледо 2013-горокумивважали,щов 2050-му буде 36 мільйонів осіб. Депопуляція-проблемавсієїєвропеоїдноїраси. У всіхекономічнорозвиненихкраїнахрівеньнароджуваностівкрайнизький.Алевтакихкраїнахтривалістьжиттябільше,іунихєміграційнийприплив",-пояснилаексперт.

Реклама

Так,вУкраїнівжебагатороківсмертністьперевищуєнароджуваність,крімтого,українцімігруютьвіншікраїни.Наданиймомент,за оцінкамидемографа,три мільйониукраїнцівпрацюютьзакордоном.

В тренді
Законопроект про "аборти і зміну статі": експерти пояснили, чому зчинився галас

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...