Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Українські бійці-герої візьмуть участь в спортивному шоу "Ігри героїв"

14 травня 2016, 10:15

За словами організаторів, сила духу незломлених солдатів і динаміка проекту в цілому, спрямовані надихнути сотні тисяч людей

Вкінці травнявКиєвівідбудетьсяперше в Україніспортивнешоузсимволічною назвою"ІгриГероїв",дебезпосереднімиучасникамизмаганнястанутьГероїУкраїнизазаслугивбойовихдіяхнаДонбасі.Про цевиданню "Апостроф"повідомилиорганізаторизаходу.

"Цеунікальнийпроект,аналогівякого,насьогоднішнійденьнемаєнатериторіїкраїни.Приблизно20учасниківзобмеженимифізичнимиможливостями(відсутністьтієїчи іншоїчастинитіла),шляхомчисленнихзмаганьбудуть "боротися" заможливістьвийтинаміжнароднуаренуіпредставлятинеймовірнусилуіміцнийдухукраїнськоїнації-вступившивспортивнийпоєдинокзіноземнимиспортсменами,що володіютьтакимиж"фізичнимиособливостями"-зазначивукоментарівиданнюпродюсерпроектуЄвгенКоваль.

Головнийтренерпроекту-КравченкоОлександр,ФіналістВеликогоКубканазваннянайбільшфізичнопідготовленого2013-2016рр.,атакожзасновникмережіклубівCrossFitBandа.

Реклама

Засловамиорганізаторів,силадухунезломленихсолдатівідинамікапроектувцілому,спрямованінадихнутисотнітисячлюдей.

Змаганнявідбудеться 22 травняв"Crossfit Banda",Новопечерськийпров.5, м.Київ.Початок-о 14:00.

В тренді
Росія затримала українських рибалок: що потрібно знати

Ведучі заходувиступлятьукраїнськийатлетітелеведучий,президентФедераціїСтронгмена України-СергійКонюшоктавідомийволонтеркиївськоговійськовогогоспіталю-НаталяЮсупова.

Більшдетальнаінформаціятаподачазаявкинаспонсорську участьвпроектізаномером:+38(093)7007841.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...