Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

У Києві, Запоріжжі та Харкові зростає попит на бойлери – торговельні мережі

4 серпня 2014, 12:06

У київських магазинах продажу бойлерів у липні 2014-го збільшилися в 10 разів відносно до аналогічного періоду 2013-го

У столиці зростає попит на бойлери. Фото з архіву "Сегодня"

У столиці зростає попит на бойлери. Фото з архіву "Сегодня"

Попитнаводонагрівальнуприладиу зв'язкуз відсутністюв багатьохбудинках Києвагарячого водопостачаннязначно виріс.Про це повідомляютьторговімережі побутовоїтехніки та електроніки.

"У київськихмагазинахмережіComfyпродажубойлерів улипні2014збільшилисяв10разів відносноаналогічного періоду2013 року",- повідомилив мережі.

Разом зтим,незважаючинапідвищений попит,дефіцитутоваріввцілому поУкраїнівмережіне відзначають,такякнезапланованевідключеннягарячого водопостачаннябуло тільки втрьох містах: Києві,Харковіта Запоріжжі.Саме в цихмістах,за данимимережі,спостерігається підвищений попитнаводонагрівальніприлади.

За данимимережі побутовоїтехнікита електроніки "Фокстрот",ринок небув готовийдо сплескупродажівбойлерів,тому надаліможливіперебоїз постачаннямцієї техніки.

"Огрівальніприладидоступніу продажу,але з нимитакож,як і збойлерами,можливіперебої,адже попитбудерости: взимкуочікуєтьсятемпература вквартирах16-18 °С,принормі20-22 °С",- повідомилив "Фокстроті".

Разом зтимпроблемз постачаннямкондиціонерівнемає іне очікується.У мережінагадують,щокондиціонером,залежновід моделі,можнаопалювати приміщеннядо тих пір,покитемпература неопуститься нижче5°С/-5°С.

Відзначимо,сьогодніПАТ "Київенерго"повідомилопро відключеннявід теплопостачаннявсіх споживачіву столиці.

[LINKED_ARTS]

Реклама

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...