У Міноборони представили нового стратегічного радника з США

27 листопада 2018, 15:50

Кіт Дейтон має великий досвід по східноєвропейському регіону, відзначили у відомстві


Зустріч Полторака з представниками США. Ф

Зустріч Полторака з представниками США. Ф

УКиєвісьогоднівідбуласязустрічміністраоборониСтепанаПолтораказпосломСШАвУкраїніМаріЙовановичіновопризначенимстратегічнимрадникомзСШАКітомДейтоном,повідомляєпрес-службаоборонноговідомства.

Українськийміністрпоінформувавамериканцівпро російську агресіювАзовськомуморііпояснив,що
введення воєнного стану в Україні необхіднеяк превентивний західнавипадокповномасштабноговторгненняРосії.У тойжечасвоно неторкнетьсяправаісвободигромадян,помітиввін.

Полторакзазначив,щозаразприймаєтьсяряддійпопідвищеннюготовностіЗСУдо відбиттяросійськоїагресії,атакожрозглядаєтьсяпитанняпро створенняОб'єднаногоцентруз координаціїдіяльностіМіністерстваоборониіГенеральногоштабу.

"Цей підрозділ, в тому числі, проінформує виконавчу владу та інші відомства в частині, що стосується всеосяжного положення Збройних сил України", - сказав глава оборонного відомства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Реклама

УсвоючергуМаріЙовановичпредставиластратегічногорадникаСШАКітаДейтона,якийпочинаєроботувМіноборониіГенштабі.

"Я усвідомлюю культуру вашої країни і проблеми, з якими вона стикається зі здійснення принципів і стандартів Північноатлантичного союзу. І я допоможу вам у цьому. Я буду дуже прихильний, і я хочу знайти українське рішення для реалізації цих норм. Я буду тут з вами, щоб зрозуміти і почути, що вам потрібно, проводячи регулярні зустрічі, консультації, встановивши діалог і проаналізувавши ситуацію", – сказав американський радник.

В тренді
"Україна завтра" – нове соціально-політичне токшоу телеканалу "Україна 24"

9d995bb4cd8f26913f8d316ae934470cb7c25a9aАмериканська делегація. Фото: mil.gov.ua

УМіноборонизазначають,щоДейтонмаєвеликийдосвідв(східноєвропейському)регіоні,вінтакожєдиректоромЄвропейськогоцентрудослідженьвобластібезпеки,ДжорджаС.Маршалла.

Реклама

Якповідомлялося,підрозділи та військовічастиниОб'єднанихсилпривеливповнубойовуготовністьза наказомкомандувачаООСгенерал-лейтенантаСергіяНаєва.Усвоючергукоординаторгрупи"Інформаційний опір"КостянтинМашовецьвкоментарісайту"Сегодня"розповів, найвіщо потрібен найвищий ступінь готовності і які наслідки воєнного стану.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти