Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

В Україні створили безпілотний броньовик

6 листопада 2016, 15:34

Управление беспилотным КрАЗ-Спартан может осуществляться с помощью планшета, "умной" перчатки" или операторской станции

Компанія"АвтоКрАЗ"ізапорізькаінжинірингова компанія"ІнфокомЛтд"створилипершийукраїнськийбезпілотнийавтомобіль.

Проце 6 листопадаповідомивглаваурядуВолодимирГройсман.

"ТрансформаціяУкраїнизсировинногопридаткадляіншихврозвинену державу-експортераконкурентоспроможнихпродуктівіпослуг-однезважливихзавданьнашогоуряду.Маємочерговийукраїнськийуспіх-компанія "АвтоКрАЗ" ізапорізькаінжиніринговакомпанія "ІнфокомЛтд" створилипершийукраїнськийбезпілотнийавтомобіль",-зазначиввін
.

01d5647-kraz

Реклама

"Знайомтеся,безпілотнийброньовикКрАЗ-єчим пишатися.Спасибірозробникам,цесправжнійприкладуспішнихтехнологій",-додавГройсманвсвоїйпублікаціївТвіттері.

В тренді
Коронавірус проник до 28 країн: всі подробиці епідемії, онлайн-карта поширення

Якговоритьсявповідомленнікомпанії"АвтоКрАЗ","розумний"вітчизнянийавтомобільспецпризначеннястворенийнабазіармійськогоброньованогоавтомобіляКрАЗ-Спартан,машинаготовапоповнитирядиукраїнськоївійськовоїтехніки,всіналагоджувально-випробувальніроботипопроекту"БезпілотнийавтомобільКрАЗ"завершені.

"ВітчизнянийавтопілотPilotdrive,встановленийнаКрАЗ-Спартан,оснащенийкомплексомспеціальнихдатчиків,що дозволяютьавтомобілюлегкоорієнтуватисявдорозі.УправліннябезпілотнимКрАЗ-Спартанможездійснюватисяза допомогоюпланшета, "розумної" рукавичкиабооператорськоїстанції.Зв'язокзавтомобілемздійснюєтьсязацифровимрадіоканалахпередачіданихWiFi/Wimax,радіусзв'язкувід10кмдо50км",-повідомиливкомпанії.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...