Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

В Україну прибули 100 американських Humvee

18 липня 2015, 15:32

Військові автомобілі доставлені в Одесу

Партія з100військових автомобілівHMMWVприбули в суботувранці зСШАдо Одеси.Про це повідомивпосолСШАвУкраїніДжеффрі Пайєтт.

"Ще 100humveesдляУкраїнидоставленівОдесувранці",- написавдипломатуTwitter,зазначивши, щотакимчиномвиконуютьсядосягнутівберезнідомовленості.

Нагадаємо, наприкінцічервня міністриоборониУкраїниіСШАСтепанПолторакіЕштонКартеробговорили майбутніпоставкивсередині липнядодаткових100HMMWV.

На початку березняСШАозвучилиготовність надати Українів 2015 роцідодатковунелетальнувійськову допомогунасуму$75 млн:контрбатарейнііконтрмінометнірадари,прилади нічного бачення,БПЛА, засоби зв'язку,засоби першоїмедичної допомоги.Крімтого,американськасторонапоставитьукраїнській армії230 од.спецавтотехніки.

Перші 30американськихброньованіHumveeпередані українській сторонівберезні.

У квітніпрес-службадержавного концерну"Укроборонпром" повідомила, щопокликаніпосилитибоєготовністьЗбройнихсилУкраїнибританськібронеавтомобіліSaxonіамериканськіHMMWVбудутьдооснащені танковимозброєнням.

Підготовленікиївськимзаводом"Маяк"варіантидоозброєнняімпортноїспецавтотехники, що входять доскладу "Укроборонпрому"передбачають, зокрема,оснащенняавтомобілівSaxonтрьоматанковимикулеметами: двомаКТ-7,62натурельнихустановкахі універсальнимзенітнимвеликокалібернимДШКМкалібру12,7 мм. ТакожуніверсальнимДШКМкалібру12,7 ммбудутьдооснащеніHMMWV.

"Укроборонпром"на замовлення Міноборонивкінці2014закупивпо імпорту75бронеавтомобілівSaxon.Загальна сума операції, за данимидержконцерну, склала$3,8 млн.Перші20 машинприбуливУкраїнуна початку лютого2015 року.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...