Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Воєнний стан: посилення оборони кордонів і додатковий подразник для Путіна

3 грудня 2018, 14:05

Дмитро Дубенський

Україна посилює кордон з РФ додатковою передислокацією підрозділів ЗСУ, - вважає Владислав Селезньов

Фото: архів

Фото: архів

Передислокаціяукраїнськихвійськдоукраїнсько-російському кордоніабсолютноузгоджуєтьсязрежимомвоєнного стануіспрямовананапосиленняоборониУкраїни,виходячизнаціональнихінтересівКиєваяк контрзахідвійськовогохарактерунадіїРФ.Прицьомуна перше місце ставлятьсясамеінтересиУкраїниіукраїнськихгромадян,аможливареакціяКремлянаце-питання другорядне.

Про цевкоментарісайту"Сегодня"розповіввійськовийексперт
Владислав Селезньов .

"В цілому, Україна повинна діяти на власний розсуд, і якщо є серйозна загроза з боку Росії і її агресивних дій проти нас, то Генштаб відповідне планує і проводить операції на посилення українськими військовими угрупуваннями районів уздовж кордону з РФ. Якщо звернути увагу, то воєнний стан вводився на території 10 областей України. І це саме ті регіони, які межують з РФ, а також з самопроголошеним Придністров'ям, на території якого дислокована 14-а російська армія. Тобто Генштаб також розглядає можливість атаки на Україну звідти, оскільки у росіян і там є необхідні ресурси. Тому в будь-якому випадку і рішення про передислокацію підрозділів ЗСУ, і організацію проведення зборів резервістів, це все – складові діяльності Генштабу, спрямовані на посилення обороноздатності нашої країни", – пояснив він.

Засловамиексперта,одночасното,щодумаєглаваКремляВолодимирПутінійогооточенняз цього приводу,атакожякРФбуденатакікрокиКиєвареагувати,"цепитання-другорядне,оскількисамепрезидентРФіпутінськаРосіяздійснюєагресивнідіїпротиУкраїни".

Раніше президент України Петро Порошенко заявляв, що після введення воєнного стану в Україні, армія проводить підготовку войск к отражению возможного нападения Росіїбудутьпередислокованідодатковівійськадо кордону,атакожскликаютьрезервістівназбори.

В тренді
"Привозили тільки пиріжки": "спортсмени" з Нових Санжар записали відеозвернення

Зайогословами,військовітасиловіструктуримаютьповнуінформаціющодозбільшеннякількостіросійськихвійськуздовжкордонуівокупованомуКриму.У тойжечасвінрозповівпрозаходи щодопротидіївідможливогонападуРосії.

Нагадаємо,введенняособливогорежимувУкраїніназиваютьтактичноправильнимрішенням,якепризводитьдо бойової готовностіпідрозділуЗбройнихсилУкраїнидляпосиленняобороноздатностікраїнинаїїпівденномуісхідномунапрямках.Військовіекспертивкоментарісайту"Сегодня"озвучили основні плюсиівикликидляукраїнськоїарміїврежимі воєнного стану.

Також стало відомо, які повноваженняотримаютьсиловикиі чиновники. Особливийрежимрозв'язуєрукиправоохоронцямімісцевій владі,алеістотнихобмеженьправгромадян небуде,розповівнамекспертАсоціаціїукраїнськихмоніторівдотриманняправлюдинивдіяльностіправоохороннихорганів,експертгрупи"Поліціяпідконтролем"ЄвгенКрапівін.

Реклама

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...