Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Все більше українців по-справжньому відчувають себе громадянами своєї країни

12 жовтня 2014, 12:10

Для українців менш важливо бути жителем району чи області, тобто "локальним" громадянином

 

Люди перемістили себе

  Люди перемістили себе

Всебільше українціввідчувають себевпершучергугромадянамисвоєї країни,а нелокальногорегіону,міста чисела, повідомляє ZN.UA.

Про цесвідчитьмоніторингове дослідженняІнститутусоціологіїНАНУ,проведеневлипні-серпні2014 рвходіякого в усіхобластяхУкраїни,окрімАРКрим,булоопитано1800осіб.

Згідно з данимисоціологів,дляукраїнціввжеменшважливо бутижителемсела,району,області, тобто"локальним"громадянином.Назапитання "Кимвивважаєте себевпершучергу?"респондентина16%частіше відповідали: насамперед -громадянамиУкраїни. В2013-мутакихвідповідейбуло51% (цепроста більшість),асьогодні -67% (більшедвохтретин,тобтовжеконституційна більшість).

Реклама

Прицьому часткаукраїнців, які вважаютьсебегромадянамиЄвропи,зарікзалишиласянезмінною-1%.

В тренді
Коронавірус і карантин в Україні: що відомо про хворих на 29 березня
"Цікавопорівнюватидумки українцівв2013-м і2014-м.Чередастресовихподій,що наляглинанасзап.р.,істотновплинуланагромадян,викликавшипереоцінкуцінностейу свідомості",-прокоментуваврезультати дослідженнязавідувачвідділомсоціальнихекспертизІнститутусоціологіїНАНУпрофесорЮрійСаєнко.

"Людиперемістилисебезлокальногоспівтовариствагромадянвглобальнеукраїнське.Цеозначає,щовонипо-справжньомузбираютьсябудуватинезалежну українськудержаву",-підкресливучений.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...