Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Український політв'язень Штибліков висловив бажання відбувати покарання в Україні – омбудсмен РФ

16 червня 2018, 16:13

Москалькова заявила, що Штибліков нібито визнав свою провину

Фото: facebook.com/dmitry.shtyblykov

Фото: facebook.com/dmitry.shtyblykov

Українськийполітичний в'язеньДмитроШтибліков, якого утримують в омській колонії як "кримського диверсанта", виявив бажаннявідбуватипокаранняв Україні.Про цеповідомилавсуботужурналістампісля відвідування політв'язня омбудсмен в РФ Тетяна Москалькова, передає ТАСС.

"У розмові з консулом і зі мною Дмитро Штибліков висловив, звичайно, ясне для нас усіх бажання відбувати покарання в Україні", – сказала вона.

Москальковазаявила,щоШтибліковнібитовизнавсвоюпровину,взаємодіявзі слідствомінадавав допомогуврозслідуванні.

Яквідомо,самезвідвідуванняШтибліковаповиннабулапочатисяпрограмаспільнихвідвідуваньросійськиміукраїнськимомбудсменамиукладенихвРосіїівУкраїні.Пізніше
Денисова відмовилася від зустрічі з Москальковою в Омську всуботу,назвавшизахід"показовимвиступом"Москалькової.

ЗасловамиДенисової,вОмськувсуботу,16 червня,присутніукраїнськіконсульськіпредставники-самажДенисова"зробитьцевіншийдень".

Яквідомо, 9 листопада2016року вСевастополіокупантиповідомилипро затримання"членівдиверсійно-терористичноїгрупиголовногоуправліннярозвідкиМіністерстваоборониУкраїни"-ДмитраШтиблікова,ОлексіяБессарабоваіВолодимираДудки.

Реклама

ДмитроШтибліковіОлексійБессарабовдо 2014 рокупрацюваливійськовимиекспертамивцентрі"Номос".ВолодимирДудка-капітан2-горангузапасу,вминулому-капітанкораблярадіоелектронноїрозвідки.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...