укр
Віталій Квітка
Свято імені нас
Тетяна Острікова
Чому ревуть ФОПи, якщо 3200?..
Главная Последние новости Украины
24 Июня 2015, 16:55  Версия для печати  Отправить другу
×
Рівненський суд ухвалив справедливе рішення на користь трудового колективу ДП "ПрикарпатЗахідтранс" (фото) http://www.segodnya.ua/img/article/6263/94_main.jpg http://www.segodnya.ua/img/article/6263/94_tn.jpg Украина

Рівненський суд ухвалив справедливе рішення на користь трудового колективу ДП "ПрикарпатЗахідтранс" (фото) Актуально

Сьогодні, 24 червня, Рівненський апеляційний господарський суд ухвалив рішення на користь трудового колективу Рівненського підрозділу Дочірнього підприємства "ПрикарпатЗахідтранс", що фактично означає переломний момент у боротьбі працівників за розблокування роботи нафтопроводу. Зокрема, суд залишив без задоволення скарги Генеральної прокуратури України щодо скасування рішення про відміну рішення про визнання права власності України на нафтопровід, а також Фонду державного майна України щодо призначення експертизи у даній справі.

За словами заступника директора з товарно-транспортних операцій ДП "ПрикарпатЗахідтранс" Кафідової Оксани, сьогоднішнє засідання є переломним у боротьбі працівників підприємства за розблокування його роботи.

"Нарешті нас почули, громадськість та судді дізналися про проблеми в роботі нашого підприємства, і сьогодні суд виніс справедливе рішення – на підставі наявних доказів та документів. Наслідком такого рішення має стати розблокування роботи нафтопроводу, – зазначила вона.

За її словами, 26 червня має відбутися чергове засідання Рівненського апеляційного господарського суду щодо позову ДП "ПрикарпатЗахідтранс" до митниці з вимогою розблокувати роботу  підприємства. "Ми сподіваємося, що рішення суду буде також на користь нашого колективу і найближчим часом, функціонування нафтопроводу буде відновлено", – додала представник підприємства.

Варто зазначити, що під час судового засідання під стіни суду зібралися працівники Дочірнього підприємства "ПрикарпатЗахідтранс" не лише Рівненського, а Житомирського підрозділу. Понад 200 людей вимагали від суду ухвалити справедливе рішення та дозволити нафтопроводу функціонувати.

Нагадаємо, наприкінці 2014 року Рівненський суд ухвалив рішення про передачу нафтопродуктопровода "ПрикарпатЗахідтранс" у власність Фонду держмайна. Тоді ж цей же нафтопродуктопровід намагалося забрати в своє управління дочірнє підприємство Міністерства енергетики ДП ПОНП, яке разом з другим дочірнім підприємством "Укртранснафтопродукт" протягом останніх місяців було замішане в захопленнях Одеського НПЗ, Васильківської нафтобази та Херсонського нафтоперевалочного комплексу.


×
Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Тэги: суд, права
Вы сейчас просматриваете новость "Рівненський суд ухвалив справедливе рішення на користь трудового колективу ДП "ПрикарпатЗахідтранс" (фото)". Другие Последние новости Украины смотрите в блоке "Последние новости"

Добавить комментарий:

Ваш комментарий (осталось символов: 1000)
Правила комментирования на сайте Сегодня.ua
Подписка: