Попередження ЦВК

Официально

16 Октября 2012, 11:50

Постановою ЦВК № 1393 від 11 жовтня 2012 року кандидату у народні депутати України від політичної партії ВО "Батьківщина" за одномандатним виборчим округом № 86 Анатолію Диріву оголошено попередження

Постановою ЦВК № 1393 від 11 жовтня 2012 року кандидату у народні депутати України від політичної партії ВО "Батьківщина" за одномандатним виборчим округом № 86 Анатолію Диріву оголошено попередження за порушення обмежень щодо проведення передвиборної агітації, встановлених Законом України "Про вибори народних депутатів України".

Постановою ЦВК № 1457 від 12 жовтня 2012 року кандидату у народні депутати України, включеному до виборчого списку політичної партії ВО "Батьківщина", Сергію Пашинському та політичній партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" оголошено попередження.

Постановою ЦВК № 1457 від 12 жовтня 2012 року кандидату у народні депутати України, включеному до виборчого списку політичної партії ВО "Батьківщина", Сергію Пашинському та політичній партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" оголошено попередження за порушення обмежень щодо проведення передвиборної агітації, встановлених Законом України "Про вибори народних депутатів України".

Центральна Виборча Комісія

Вы сейчас просматриваете новость "Попередження ЦВК". Другие Последние новости Украины смотрите в блоке "Последние новости"

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter

Загрузка...