Звернення прес-служби кандидата у народні депутати Засухи Тетяни

Официально

8 Ноября 2012, 14:41

Прес-служба кандидата у народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 94 Засухи Тетяни Володимирівни звертається до засобів масової інформації та журналістів з проханням утриматися від розповсюдження будь-якої неправдивої, недостовірної інформації щодо кандидата у народні депутати України Засухи Тетяни Володимирівни, яка порочить її честь, гідність та ділову репутації як людини та громадянина.

В іншому разі по кожному випадку поширення такої неправдивої, недостовірної інформації щодо кандидата у народні депутати України Засухи Тетяни Володимирівни, її адвокати будуть звертатися до суду із позовом про захист честі, гідності та ділової репутації і стягнення з винних осіб компенсації за завдану моральну шкоду.

Щодо осіб, які протиправно поширюють інформацію, яка становить банківську таємницю, адвокати Засухи Тетяни Володимирівни будуть звертатися в органи прокуратури із заявами про порушення кримінальних справ за ознаками злочину, передбаченого ст. 231 Кримінального кодексу України.

Прес-служба Засухи Т.В. нагадує, що незаконне збирання з метою використання або використання відомостей, що становлять комерційну або банківську таємницю, є злочином, який передбачений ст. 231 Кримінального кодексу України, і винні особи будуть притягатися до кримінальної відповідальності.

При цьому прес-служба Засухи Т.В. звертається із цим листом до власників сайтів, на яких протиправно поширюється інформація, яка становить банківську таємницю, вимагає терміново убрати вказану недостовірну інформацію з сайтів, не чекаючи на звернення з позовною заявою до суду та до правоохоронних органів з заявами про порушення кримінальних справ.

               08 листопада 2012 року

Прес-служба Т. Засухи

Вы сейчас просматриваете новость "Звернення прес-служби кандидата у народні депутати Засухи Тетяни". Другие Последние новости Украины смотрите в блоке "Последние новости"

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter

Загрузка...