Білакт – унікальний кисломолочний продукт для дітей

PR

13 Мая 2016, 13:15

Білакт – унікальний кисломолочний продукт для дітей

Торгівельна марка "Агуша" запускає новий кисломолочний продукт "Білакт", який розроблений спеціально для малюків з урахуванням потреб зростаючого організму. В значній мірі здоров’я дитини залежить від правильної підтримки мікрофлори кишківника. Питний кисломолочний продукт "Білакт" містить відразу дві пробіотичні культури – біфідобактерії та ацидофільні лактобактерії, які підтримують мікрофлору кишечника у здоровому стані.

Кисломолочний продукт "Білакт" є джерелом повноцінного білка і кальцію. Молочний білок – це повний набір аміноксілот, який необхідний в період активного росту дитини.

Для того щоб його приготувати "Білакт" використовують молочні закваски. Дуже важливим є те, що молочна кислота здатна стимулювати апетит дитини та роботу кишківника. Для здорового формування кісток й емалі зубів у "Білакті" є такі важливий елемент як кальцій. Вміст амінокислот сприяє нормальному росту та розвитку дитини.

"Білакт" готується без додавання фруктів і має свіжий молочний смак. Це робить його унікальним продуктом, щоб почати вводити прикорм малюку, та є гарною альтернативою кефіру. Для того щоб мікрофлора кишківника була здоровою, їй потрібні пробіотики, які містяться у кисломолочному напої від "Агуші". Завдяки пробіотикам покращується мікробіоценоз, тому що вміст патогенних мікроорганізмів знижується та підтримується кількість облігатних мікроорганізмів у кишківнику.

Унікальний кисломолочний напій є джерелом білка, кальцію та повного набору амінокислот, які вкрай важливі в період інтенсивного росту малюка.

Вводити у раціон кисломолочний продукт треба, як і усі нові продукти, з однієї чайної ложки, та поступово збільшувати добову норму до 200мл. Годувати дітей "Білактом" можна починаючи з 8-ми місяців  і до 3-х років, тому що саме у цей період дитячий організм потребує спеціальні дитячі продукти, так як в них міститься збалансована кількість білків та кальцію. Також важливо щоб дитячі продукти були безпечними, що ТМ "Агуша" гарантує, а тисячі мам України вже схвалили дитяче харчування від "Агуші".

Дитячий напій "Білакт" проходить суворий контроль якості технологічного процесу. Жорсткі умови виробник має і до сировини з якої виготовляють напій. У ньому не міститься барвників, ароматизаторів та ГМО. "Білакт" є смачною та корисною складовою сніданку та вечері вашої дитини.

"Агуша" – схвалено мамамиУкраїни!

 

 

Вы сейчас просматриваете новость "Білакт – унікальний кисломолочний продукт для дітей". Другие Последние новости Украины смотрите в блоке "Последние новости"

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter

Загрузка...