Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь
Сделать стартовой
27
30,66
УКР

Біржові ціни на нафтопродукти підвищилися на Українській енергетичній біржі

Актуально
Біржові ціни на нафтопродукти підвищилися на Українській енергетичній біржі //smm.ollcdn.net/img/article/7167/28_main.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/7167/28_tn.jpg Украина

У вівторок, 17 травня 2016 року на торговому майданчику ТБ "Українська енергетична біржа" пройшли чергові біржові торги нафтопродуктами UGV-18, виробництва ПАТ "Укргазвидобування".

Всього на торги було виставлено 7 300 тони нафтопродуктів. У підсумку біржової торгової сесії було реалізовано понад 3 820 тонн нафтопродуктів на загальну суму 63,567 млн грн на базисі поставки EXW Шебелинське ВПГКН з типом відвантаження – автотранспорт та  залізниця.

За результатами проведених електронних торгів, ціни на бензин марки А-92-Євро зросли приблизно на 1,85%сформувалися на рівні 22 716,67 грн/т при відвантаженні автотранспортом та 22 608,89 грн/т на залізничних партіях. Ціни на дизельне паливо сформувалися на рівні 17 063,33 грн/т при відвантаженні автотранспортом та 16 897,78 грн/т на залізничних партіях.

Загалом, за результатами торгів на УЕБ,  ПАТ "Укргазвидобування" підвищило валовий дохід на 489,9 тис. грн.

"Як ми й прогнозували у підсумку попередніх торгів, рівень попиту повернувся на нормальний рівень. Під час торгів ми спостерігали середню кількість кроків ціни на рівні 50-60 кроків за лотом. Це свідчить про високий інтерес учасників та належний рівень конкуренції, який дозволяє виявляти справжній, ринковий рівень цін", – сказав директор Української енергетичної біржі Олександр Коваленко.

Як зазначили в консалтинговій компанії UPECO, з початку травня котирування на світлі нафтопродукти в Європі виросли на 4-5%, що відобразилось на оптових цінах в Україні. "Початок автомобільного сезону в Україні відзначили не тільки збільшенням попиту на пальне порівняно з попереднім періодом, але і зростанням цін", – зазначив аналітик консалтинговій компанії UPECO Олександр Сіренко. За даними експертів, за 15 днів  травня в Україну було імпортовано 45,1 тис. т бензину і

150,5 тис. т ДП. На думку Сіренка на ринку відчувається незначний дефіцит пропозицій по бензинах.

Довідково: Торги енергоресурсами ПАТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" на торговому майданчику Української енергетичної біржі проводяться щовівторка на регулярній основі. У торгах приймають участь одні з найбільших трейдерів внутрішнього ринку. УГД повідомляло, що в березні переходить на випуск бензинів Євро-4. Дизельне паливо стандарту Євро-4 компанія зможе виробляти з вересня 2016 р.

Читайте самые важные и интересные новости на наших страницах Facebook, Twitter, Telegram

Вы сейчас просматриваете новость " Біржові ціни на нафтопродукти підвищилися на Українській енергетичній біржі". Другие Последние новости Украины смотрите в блоке "Последние новости"

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Орфографическая ошибка в тексте:
Послать сообщение об ошибке автору?
Сообщение должно содержать не более 250 символов
Выделите некорректный текст мышкой
Спасибо! Сообщение отправлено.
Загрузка...