Долю годинної стрілки нарешті вирішено?

Партнёрская

28 Октября 2011, 09:00

Сьогодні закінчився проект "Час прокидатися!" організований українським McDonald’s з метою підвищення культури сніданків в Україні.

Долю годинної стрілки нарешті вирішено?

Сьогодні закінчився проект "Час прокидатися!" організований українським McDonald’s з метою підвищення культури сніданків в Україні та визначення суспільної думки щодо того, за яким часовим поясом хотілося б жити громадянам України.

Загалом "за" та "проти" переведення годинників висловилось більш ніж 5000 людей. Варто відмітити, що лише третина цієї онлайн-вибірки підтримала ідею економії світла та сезонного переводу стрілок годинника, 2/3 вважають що стрес від зміни режиму спричиняє значно більше економічної шкоди на рівні країни, ніж кошти, які він дозволяє зберегти на електроенергії. Однак і серед більшості є про що посперечатись – залишатись назавжди на "літньому" чи "зимовому" часі? Більшість учасників публічних обговорень в мережі схиляється до того, що правильним є життя за астрономічним, тобто "зимовим" часом.

Після декількох голосувань, запропонованих законопроектів щодо зміни порядку числення часу на території країни та навіть кількох обласних ініціатив по введенню окремих локальних часових поясів, Рада все ж прийняла рішення, яке влаштувало більшість громадян.

"Правильно сделали, что отменили. (...) GMT+2 без перевода стрелок вполне нормально, имхо", – коментує це рішення користувач форуму популярного ресурсу "0day".

За останніми рішеннями парламентарів, наступної неділі ми з вами востаннє переведемо стрілки годинників, після чого залишимось на природньому астрономічному часі. Принаймні, на даний момент Кабінет Міністрів України має допрацювати законопроект про числення часу та надати Верховній Раді нову версію документу на голосування.

Вы сейчас просматриваете новость "Долю годинної стрілки нарешті вирішено?". Другие Последние новости Украины смотрите в блоке "Последние новости"

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter

Загрузка...