ПАТ "РОДОВІД БАНК" звернулось до суду за захистом ділової репутації та спростуванням недостовірної інформації, поширеної газетою "Дзеркало тижня"

Официально

22 Марта 2012, 16:38

28 лютого 2012 року Публічне акціонерне товариство "РОДОВІД БАНК" звернулось до суду із позовом про спростування відомостей, розповсюджених газетою "Дзеркало тижня", що не відповідають дійсності та порочать його ділову репутацію.

Позовні вимоги пред’явлені до власників веб-сайтів http://zn.ua/, http://dt.ua/, на яких була розповсюджена недостовірна інформація, редакції газети "Дзеркало тижня", а також до автора статті "Кто ответит за Родовид?" Бутусова Ю.В. Про це повідомив голова правління Банку Райтбург Ю.Г.

Необхідність звернення ПАТ "РОДОВІД БАНК" до суду обумовлена розповсюдженням у газеті "Дзеркало тижня" та на веб-сайтах http://zn.ua/ і http://dt.ua/ недостовірної інформації відносно державного Банку.

Голова правління державного Банку Райтбург Ю.Г. зазначив, що поширена інформація вводить в оману пересічних громадян про наростаючі збитки Банку та напрасне витрачання бюджетних коштів. Такі безпідставні та нічим не підтверджені звинувачення створюють загальне негативне враження про державний Банк та його менеджмент.

У зв’язку з цим, керівництвом державного банку було прийнято рішення про звернення до суду з відповідним позовом. Разом з позовом Банк надав суду докази, які спростовують заяви. Посилаючись на ці докази Банк вимагає спростування недостовірної інформації, а також відшкодування суми грошових коштів за завдану шкоду діловій репутації.

 

Вы сейчас просматриваете новость "ПАТ "РОДОВІД БАНК" звернулось до суду за захистом ділової репутації та спростуванням недостовірної інформації, поширеної газетою "Дзеркало тижня"". Другие Последние новости Украины смотрите в блоке "Последние новости"

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter

Загрузка...