"Русское Радио Україна" розпочало мовлення в Луганську

PR

29 Декабря 2014, 17:15

"Русское Радио Україна" розпочало мовлення в Луганську

Сьогодні, 29 грудня на частоті 104.8 FM для жителів Луганська запрацювала всеукраїнська мережа "Русского Радио Україна", на хвилях якої будуть звучати як програми радіостанції так і випуски новин, котрі спеціально для Луганська та області буде готувати Громадське радіо.

За словами Сергія Кузіна, це відповідальна і дуже важлива місія – повернути жителів тимчасово окупованих територій у життя країни принаймні інформаційно, адже люди на Сході практично ізольовані від нормального повноцінного життя. І вкрай важливо, що вони дізнавались про події в державі власне з українських ЗМІ.

Нагадаємо, що 25 грудня за подібним принципом, при підтримці  Національної ради з питань телебачення та радіомовлення та концерну РРТ "Русского Радио Україна" розпочала мовлення в Донецьку з міста Волноваха на частоті 97 ФМ.

Довідка.

"Русское Радио Україна" входить до складу радіогрупи "ТАВР-Медіа", яка є лідером українського радіоринку. До складу радіогрупи також входять радіостанції "ХІТ FM", "KISS FM", "Radio ROKS", " Радіо RELAX" та "Радіо Мелодія".

Вы сейчас просматриваете новость ""Русское Радио Україна" розпочало мовлення в Луганську". Другие Последние новости Украины смотрите в блоке "Последние новости"

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter

Загрузка...