У Чернівцях з'явиться величезний спортивний комплекс

PR

25 Июня 2014, 15:39

Це буде перший проект в рамках стратегічної співпраці компаній Град Інвест та SportLife.

У Чернівцях з'явиться величезний спортивний комплекс

Ультрасучасний фізкультурно-оздоровчий комплекс включатиме в себе: спортивний басейн 25 метрів, величезний тренажерний зал, укомплектований новітнім американським обладнанням, 5 залів для занять йогою, аеробікою і танцями. Також новобудова буде включати в себе дитячий спортивний комплекс з басейнами і заняттями для дітей від 0 до 14 років.

Комплекс буде розташований в самому центрі Чернівців на вулиці Героїв Майдану (біля ТРЦ Майдан). Його зможуть відвідувати більш ніж 10 000 мешканців Чернівців, а також їхні діти. Він стане тренувальною базою для місцевих спортивних Федерацій і команд. Його пропускна здатність дозволить щорічно проводити більш ніж 50спортивнихзмагань, в т.ч. дитячих.

Як зазначив Володимир Руснак, директор з розвитку компанії Град Інвест:

"При будівництві спортивного комплексу будуть використані найкращі матеріали та найсучасніші технології. Цей проект був розроблений провідними творчими майстернями США і є типовим проектом міжнародної мережі фітнес-клубів Sport Life. До виконання підрядних робіт будуть залучені місцеві організації на умовах тендера, який буде оголошено найближчим часом. Загальна вартість проекту складатиме понад 35 млн. грн. "

У свою чергу, Олександр Степанов, генеральний директор Sport Life Development, додав:

"Новий Sport Life в Чернівцях – це вже 42-й спортивний комплекс нашої мережі. Це буде один з найкращих спортивних закладів України. Додатковою перевагою для наших майбутніхгостей буде можливість відвідування ще й інших наших клубів у будь-якому місті нашої країни. І ми дякуємо нашим партнерам- Град Інвест, а також депутатам міської ради, за підтримку цього проекту. Вже починаючи з 2015 року в Чернівцях почнеться масова популяризація здорового способу життя та залучення всіх верств населення, особливо дітей, до спорту".

Вы сейчас просматриваете новость "У Чернівцях з'явиться величезний спортивний комплекс". Другие Последние новости Украины смотрите в блоке "Последние новости"

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter

Загрузка...